Türkçe Omurga Ameliyatı

Türkçe Omurga Ameliyatı oyunu 2206 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 8 puan. Oyun Kategorileri Ameliyat Oyunları

Türkçe Omurga Ameliyatı Türkçe Omurga Ameliyatı ; Omurga emaliyat oyununa başlamadan önce dil seçiminden TR yi seçerek oyuna başlayın. Omurgasından rahatsız olan genç bayan ameliyata giriyor. Bu operasyonda bayana doğru tedavi yaparak ve size gösterilen işaretlere uyarak hastamızı iyileştirin. Yanlış hareket yapmanız halde hastayı kaybedebilirsiniz. türkçe ameliyat oyunları sitemizde yayınlanmaya devam edecektir. kolay gelsin.

Oyun Oyna

Türkçe Omurga Ameliyatı Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Misafir Oyuncu
Cuma 26 Ağustos 2016
+0

açılmayan oyunların adını veya linkini yoruma bırakarak bildirin

Misafir Oyuncu
Pazartesi 15 Ağustos 2016
+0

adam öldü

Misafir Oyuncu
Perşembe 23 Ocak 2014
+0

herşeyi doğru yaptım

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Türkçe Omurga Ameliyatı Türkçe Omurga Ameliyatı Omurga emaliyat oyununa başlamadan önce dil seçiminden TR yi seçerek oyuna başlayın. Omurgasından rahatsız olan genç bayan ameliyata giriyor. Bu operasyonda bayana doğru tedavi yaparak ve size gösterilen işaretlere uyarak hastamızı iyileştirin. Yanlış hareket yapmanız halde hastayı kaybedebilirsiniz. türkçe ameliyat oyunları sitemizde yayınlanmaya devam edecektir. kolay gelsin.

Türkçe Kulak Ameliyatı Türkçe Kulak Ameliyatı Kulak ameliyatı oyununa başlamadan önce dil seçiminden TR yi seçerek oyuna türkçe olarak başlayın. Genç çocuk kulağının az duyduğunu anlayınca hemen hastaneye başvurur. Ardından ameliyata alınır. Sizde bu operasyonu başarıyla tamamlamak için verilen talimatlara uymak zorundasınız. Başarılar dileriz.

Türkçe Kulak Ameliyat Türkçe Kulak Ameliyat Kulağında sorun olan hastamızın tedavisi sürecinde anlaşılan yeterli duyamadığını ve ameliyata girmesi gerektiğini görüyoruz. Başarılı bir ameliyat için oyunda sizlere verilen işaretleri doğru bir şekilde gerçekleştirerek ameliyatı tamamlayabilirsiniz. Kulak ameliyatı yapma oyununda sizlere başarılar dileriz.

Türkçe Ameliyat Türkçe Ameliyat Tamamen Türkçe olan bu ameliyat oyunu ile hayatınızda ilk defa gerçek bir ameliyat yapmış olacaksınız. Başarılar dileriz.

Mide Ameliyatı Yapma Mide Ameliyatı Yapma Ameliyat oyunlardan şimdide Mide Operasyonu için sizlere hazırlanmış oyun karşınızda. Dil seçeneklerinden türkçeyi seçerek oyunun anlatımları sizlere türkçe olarak gözükecektir. Sizlere gösterilen yönlendirmelere uyarak başarılı bir şekilde ameliyatı yapmanız gerekiyor. Yaşam mücadelesi içerisinde olan genç çocuğun yaşaması sizin ellerinizde. O halde elinizden geleni yaparak Mide ameliyat oyununu başarıyla tamamlayın. iyi eğlenceler.

Kalp Pili Ameliyatı Kalp Pili Ameliyatı Ameliyata girmeden önce ellerinizi dezenfekte ettikten sonra ameliyat masasında bekleyen bayanın kalp pilini takabilirsiniz. Size verilen talimatlar doğrultusunda işlemleri sırasıyla tamamlayın ve sağlıklı bir şekilde kalp pilini takın. İyi oyunlar.

Kalp Ameliyatı 2 Kalp Ameliyatı 2 Joe kalp ameliyatı olmak için sizin hastanenize geliyor. Size düşen görev; hastayı en iyi şekilde ameliyat etmek. Ameliyata girdiğinizde sizi bir hemşire karşılayacak ve size yapmanız gereken şeyler için yardım edecek. Hemşirenin size verdiği talimatlara uyarak Joe'yi en iyi şekilde ameliyat edin. İyi oyunlar.

Kalp Ameliyatı Kalp Ameliyatı Kalp ameliyatında süreniz pek fazla değil. Bu kısıtlı sürede ameliyatı tamamlamanız gerekiyor. Sol üst tarafta hastanın durumunu ve süreyi görebiliyorsunuz.

Estetik Ameliyatı Estetik Ameliyatı Estetik ameliyatı olmak isteyen güzel kızımıza yardımcı olarak onu başarıyla hastaneden göndermek istiyorsanız size verilen talimatlara uyarak ilerleyin.

Diz Ameliyatı Yapma Diz Ameliyatı Yapma Oyuna başladıktan sonra size söylenen işlemleri doğru bir şekilde takip ederek diz ameliyatını gerçekleştirin. İyi oyunlar.

Çocuk Ameliyatı Çocuk Ameliyatı Bu oyunumuzda Deri ameliyatı olacak kızımızı başarıyla hastaneden çıkması için ameliyatını gerçekleştirmemiz gerekiyor. Yapmanız gereken size verilen talimatlara uyarak gerekli malzemeleri doğru bir şekilde kullanmak. Bol şanslar.

Bademcik Ameliyatı Bademcik Ameliyatı Genç çocuk bademciklerinin şişmesi nedeni ile hastaneye gelir. Doktorlar bademciklerinin neden şiştiğini ve intihap kaptığını anlayınca onun ameliyat olmasını gerçekleştirdiler. Ameliyatı sizlerin tarafından başarılı bir şekilde sonuçlanması için doğru seçimler ve doğru malzemeleri kullanmanız gerekiyor.