Caillou Balık Tutma

Caillou Balık Tutma oyunu 8251 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 32 puan. Oyun Kategorileri Balık Tutma Oyunları Zeka Oyunları Beceri Oyunları

Caillou Balık Tutma Caillou Balık Tutma ; Kayu'nun oltasının hareketine dikkat ederek balıkların üzerine gelebilecek şekilde pozizyon aldığında mausenizi tıklayın ve balıkları yakalayın. Ne kadar çok balık yakalarsanız o kadar çok puan elde edersiniz. İyi oyunlar.

Oyun Oyna

Caillou Balık Tutma Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Misafir Oyuncu
Cumartesi 17 Eylül 2016
+0

açılmayan oyunların adını veya linkini yoruma bırakarak bildirin

Misafir Oyuncu
Çarşamba 07 Eylül 2016
+0

açılmayan oyunların adını veya linkini yoruma bırakarak bildirin

Misafir Oyuncu
Perşembe 18 Ağustos 2016
+0

balıga gel

Misafir Oyuncu
Perşembe 18 Ağustos 2016
+0

ben tam bi avcıyım

Misafir Oyuncu
Cumartesi 09 Temmuz 2016
+0

kalioyu çok seviyorum

Misafir Oyuncu
Cumartesi 01 Şubat 2014
+0

balıklara bak tonla

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yüzerek Balık Tutma Yüzerek Balık Tutma Denizin diplerinde yüzerek balık tutmaya çalışan bu küçük çocuk sadece yukarıdaki işaretle gösterilen hayvanı yakalayabilir. Diğer deniz hayvanları ona zarar verebiliyor. Bu yüzden dikkatli bir şekilde yüzerek Yukarıdaki işaretle gösterilen hayvanı yakalamaya çalışın.

Usta Balıkçı Usta Balıkçı Renkli ve büyük balıkları tutmanın keyfine varabileceğiniz bu oyunda usta bir balıkçı olduğunuzu ıspatlayabilirsiniz. Bu oyunumuzda amaç Yüksek skor yapmaktır. Olabildiğinizce çok balık tutmalısınız. iyi eğlenceler.

Teknede Balık tutma Teknede Balık tutma Teknede Bulunan büyük ağı denize fırlatarak balıkları toplu olarak yakalamaya çalışıyorsunuz. Mousenizle kontrolü sağlayarak balıkları ağın içerisine alarak yukarıya çekmeye çalışın. Teknede balık tutma oyunun keyfine varın.

Köpek Balığı Tutma Köpek Balığı Tutma Denizin yırtıcı hayvanlarını yakalamaya çalışan balıkçı adam bu zor görevi tamamlayabilmesi için ona yardımcı olmalısınız. Köpek balıklarını ve ahtapotları tutarak puan kazanabilir ve yeni bölümlere ulaşabilirsiniz. iyi eğlenceler.

Japon Balıkçı Japon Balıkçı Japon Balıkçı Okyanusun ortasında balık tutmaya çalışıyor. Zamana karşı yarışarak hızlı bir şekilde balıkları tutarak en yüksek skoru yapmaya çalışıyor. Bu Balıkçılık oyununda sizde en iyisi olabilmek için yüksek skorla oyunu tamamlayın.

Hızlı Balıkçı Hızlı Balıkçı Balık tutma oyunlarından şimdide Zamana karşı yaşıyorsunuz. Size verilen zaman içerisinde yeterli balık sayısına ulaşmalısınız. Aksi taktirde oyun sona erecektir. Bu yüzden Hızlı bir şekilde Oltanızı atarak bütün balıkları yakalamaya çalışın. iyi eğlenceler.

Dora Balık Tutma Dora Balık Tutma Oyuna başladıktan sonra Dora ile balık avına çıkabilirsiniz. Sol tarafta size bildirilen balık türlerini yakalarsanız puanınız hızlı bir şekilde artacaktır. Yanlış balıkları yakalarsanız puanınız düşecektir. Ara sıra su yüzünde gezen köpek balığını yakalarsanız oyun biter. İyi oyunlar.

Denizde Balık Tutma Denizde Balık Tutma Denizde Balık tutma oyununda zamana karşı yarıştığınızı unutmayın. Bu yüzden elinizden geldiği kadar hızlı bir şekilde Yön tuşlarını kullanarak balıkları yakalayın. iyi eğlenceler.

Caillou Uçak Sürme Caillou Uçak Sürme Oyuna başladıktan sonra yapmanız gerekenler: Klavyenizin yön tuşlarını kullanarak Caillou'nun uçağını hareket ettirin ve kalp şeklindeki puanları toplayın. Bu arada uçağa zarar gelmesinden kaçının. İyi oyunlar.

Caillou Balık Tutma Caillou Balık Tutma Kayu'nun oltasının hareketine dikkat ederek balıkların üzerine gelebilecek şekilde pozizyon aldığında mausenizi tıklayın ve balıkları yakalayın. Ne kadar çok balık yakalarsanız o kadar çok puan elde edersiniz. İyi oyunlar.

Caillou Altın Madeni Caillou Altın Madeni Oyuna başladıktan sonra yapmanız gereken Kayu'nun mıknatıs uclu halatıyla altınları toplamak. En çok altını toplayan en çok puanı kapar. İyi oyunlar.

Balıkçı Kutup Ayısı Balıkçı Kutup Ayısı Kutup Ayısının yavrusuna yemek yedirmesi gerekiyor. Elindeki Topla buzun içerisinde bulunan balıkları kırarak yavrusuna ulaştırmaya çalışıyor. Sizde onlara yardımcı olarak bu balık avının iyi geçmesini sağlayın. Toplamda 25 bölümden oluşmaktadır. Her bölüme ulaşabilmeniz için başarıyla bölümü bitirmelisiniz.