Balon Patlatma Oyunları

0/2

Balon Patlatma Oyunları

Şirinler Balon Patlatma Şirinler Balon Patlatma Gargameli kurtulu kötü baloncukları Hedef alarak hepsini size verilen zaman içerisinde patlamanız gerekiyor. Bu yüzden elinizi çabuk tutarak bütün baloncukları patlayın. Yeni bölümlerde daha çok balonlar karşınıza çıkıcak ve zorlanıcaksınız kendisini iyi odaklayarak bütün balonları patlatın.

Pepe Balon Patlatma Pepe Balon Patlatma Pepee balon patlatmaya çalışıyor. Mousenizi kullanarak Renkleri birbirine tutturarak balonları patladın.Yanlış renklere top atarsanız oyun sona ericektir. Pepee ile yeni bölümlerde balon patlamaya devam edebilmeniz için bütün balonları patlatmalısınız. İyi eğlenceler.

Baloncu Korsan Baloncu Korsan Korsan geminizdeki top atarı kullanarak size doğru gelen renkli balonları patlatmaya çalışın. Ne kadar hızlı hareket ederseniz o kadar çabuk bitirip yeni seviyelere geçersiniz. İyi oyunlar.

Okçu Çocuk Okçu Çocuk Oyuna başlamak için Play butonuna tıklıyoruz. Daha sonra GO butonuna tıklıyoruz. Oyun başladıktan sonra Mausenizle balonları vurmaya çalışıyorsunuz. iyi oyunlar

Balonları Patlat Balonları Patlat Oyuna başlamak için sağ alt köşedeki PlayGame Butonunun dolmasını bekliyoruz. Dolduktan sonra butonu tıklıyoruz. Seçeneklerden ayarlarınızı yapıp oyuna başlıyorsunuz. Yön tuşları sağa ve sola haraket. Boşluk tuşu yani SPACE ok fırlatmaya yarıyor. iyi oyunlar.

Balon Avcısı Balon Avcısı Oyun oynama şekli yön tuşarıyla oynuyorsunuz. balonları patmak için boşluk tuşu yani space tuşunu kullanın. Bütün balonları patlattıkça yeni bölümlerde oyunun zevkine varın.

Şekerli Balonlar Şekerli Balonlar Mause'nizle kesme şekeri hareket ettiriyorsunuz. Çocuğu yere düşürmeden üstünüzdeki balonları patlatmaya çalışın. Yukarıdan gelen extra özellikleri alarak şekerinizi değişik şekillere sokup daha çabuk balon patlatabilirsiniz. İyi oyunlar.

Tarzan Balon Patlatma Tarzan Balon Patlatma Tarzan ve sevgilisiyle beraber yukarıdan gelen renkli balonları patlatmaya çalışın. Topladığınız meyvelerle evcil hayvanlarınızı besleyin ve hayvanların olağan üstü güçleriyle daha çabuk meyve toplayın. İyi oyunlar.

Renkli Balonları Patlatma Renkli Balonları Patlatma Oyun çok basit bir oyun. Eğlenmeniz kaçınılmaz olacak. Balonları patlatmak için mausenizi kullanın ve aynı renkte olan balonları yan yana getirmeye çalışın. Bu arada balonları patlatırken size negel olan yarasalara dikkat edin. İyi oyunlar.

Ben 10 Balon Patlatma Ben 10 Balon Patlatma Ben Ten karakterleri ile oynanan bir oyun. Benzer karakterlerden en az üç tanesini yan yana getirin ve düşürün. Her düşürdüğünüz benzer karakterlerden puan kazanıyorsunuz. iyi oyunlar.

Sunger Bob Balon Sunger Bob Balon Sunger bob a yardım et. Balonları patlatmak için hızlı olması lazım. Sana bol şanslar. İyi oyunlar.

Kayu Balon Patlatma Kayu Balon Patlatma Kayu balonları patlatmaya çalışıyor. Ona yardım et. Bu arada, senin balonları patlatmana engel olan şeylere dikkat et. Yoksa hakkını kaybedeceksin. İyi oyunlar.

Dora Balon Patlatma Dora Balon Patlatma Oyuna başlarken Options bölümünden keyboard seçeneğini tıklayarak Mause ye çevirin. Oynarken daha rahat edersiniz. Oyuna başladıktan sonra yapmanız gerekenler; Karşınızda yükselen balonları Dora'nın yayını gerdirerek patlatmak olacak. İyi oyunlar.

Sünger Bob Nişan Sünger Bob Nişan Sünger bob'un arkadaşına peynir fırlatarak ona gelmesini sağlayın. Oyunu Mouse ile oynuyorsunuz. Yeni bölümlerde sünger bob ile oyun heycanının zevkini çıkartın. İyi eğlenceler.

Üfürükle Balon Patlatma Üfürükle Balon Patlatma Piskopat çocuk elindeki filika ile bacaya cıkarak aşşağıdan gelen renkli balonları patlamaya çalışıyor. Mousenizi kullanarak filikayla balonları seri bir şekilde patlatmaya çalışın. Yukarıya balon kaçırmadan bütün balonları patladın. yeni bölümlerde filikayla balon patlatmak sizlere dahada çok zevk vermeye başlıyacaktır. üfürükle balon patlatma oyunun tadına varın. İyi eğlenceler.

Pepe Uçuyor Pepe Uçuyor Pepe gökyüzün uçarak balonları kafasındaki pervane ile patlatmaya çalışıyor. Ama her balon puan vermiyor balonların renklerini takip ederek patlatmaya çalışın. Pepe ile havada balon patlatmanın heycanına varın. İyi eğlenceler.

Balonları Parçalama Balonları Parçalama Küçük çocuk havada uçan balonları elindeki okla patlatmaya çalışıyor. Yön tuşlarını kullanarak hareket halinde olun. Boşluk tuşu yani 'Space' tuşunu kullanarak oku atarak balonları patlatmaya çalışın. yeni bölümlerde daha çok balonları patlata bilmeniz için bölümü geçmelisiniz. Okla balon patlatma oyunun heycanına varın.

Baloncu Fil Baloncu Fil Şirin fil yavrusu gölde oynarken gölden çıkan renkli balonları patlatarak içinden çıkan meyveleri ve puanları toplamaya çalışıyor. Yapmanız gereken yön tuşlarını kullanarak ve balonlara su atmak için Boşluk tuşu yani 'space' tuşunu kullanın. Bu yavru fil ile maceraya devam edebilmeniz için bütün balonları patlayın. İyi eğlenceler.

Balonları Özgür Bırakma Balonları Özgür Bırakma Özgür olmak isteyen balonları Mousenizle iplere hedef alarak balonların uçmasını sağlayın. Yeni bölümlerde daha çok balon iplerini keserek balonların özgürlüğünü sağlayın.

Renkli Topları Patlatma Renkli Topları Patlatma Meyveleri rengi rengine fırlatarak patlatmaya çalışın ortada kalan sevimli meyve hayvanını kurtarmaya çalışıyorsunuz bu yüzden elinizi çabuk tutup bütün meyveleri patlatın yeni bölümlerde daha çok sevimli hayvanları kurtaracaksınız. iyi eğlenceler.

İyi Ve Kötü Balon İyi Ve Kötü Balon Kötü suratlı balonu patlatın. İyi olan balonun zincirini kırarak onu serbest bırakın. Yeni bölümlerde daha zorlu balon patlatmak için şimdiden denemelere başlayın.

Balon patlatma Balon patlatma Mousenizi kullanarak balonlara aynı renkteki balonları fırlatarak patlatmaya çalışın. iyi eğlenceler.

Baloncu Maymun Baloncu Maymun Şirin maymun Ok atarak bütün balonları patlatmaya çalışıyor. Sizde ona yardımcı olarak Mousenizi kullanın. Okun hızını ve gidişini ayarlayarak fırlatın balon patlatmanın keyfine varın.

Denizde Balon Patlatma Denizde Balon Patlatma Deniz balonları oyunu, denizin derinliklerindeki bir top düzeneği ve o topları yok etmek için olan top fırlatıcıdan oluşuyor. Oyunu play seçeneğini kullanarak başlıyorsunuz. Yukarıdan gelen su balonlarının sizi ezmemesi için yapmanız gereken, biribiriyle aynı üç topu bir araya getirerek patlamasını ve yok olmasını sağlamaktır. Hızlı ve düzgün atışlar yapmalısınız. İyi şanslar..

0/2