Renkli Kutuları Patlatma

Renkli Kutuları Patlatma oyunu 1115 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 puan. Oyun Kategorileri Balon Patlatma Oyunları

Renkli Kutuları Patlatma Renkli Kutuları Patlatma ; Rengarenk kutularla dolu bir platformda becerilerini göstermeiçin tam bir fırsat bu oyun. Bu oyundaki amacınız sizlere sunduğumuz kutuları patlatmaktır . Kutuların patlatması için aynı renkte yan yana ve 2 den fazla olması gerekir.Fare yardımı alarak oynayabileceğiniz oyuna başlamak için Play butonuna basın. Sağ kısımdaki menüden ise oyunu takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz..

Oyun Oyna

Renkli Kutuları Patlatma Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Misafir Oyuncu
Salı 30 Ağustos 2016
+0

açılmayan oyunların adını veya linkini yoruma bırakarak bildirin

Misafir Oyuncu
Çarşamba 24 Ağustos 2016
+0

açılmayan oyunların adını veya linkini yoruma bırakarak bildirin

Misafir Oyuncu
Pazar 19 Haziran 2016
+0

oyun bu işte

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zombileri Patlatma Zombileri Patlatma Balonla uçmaya hazırlanan kötü zombilerin vurulması gerekiyor. Uçuş için hava istasyonuna gelen zombilerin uçan balonlarını şişirmelerine engel olmalısınız. Mouse ile nişan ayarını yaparak balon hedeflere nişan alın ve ateş ederek patlatın. Böylece zombiler havalanamamış olacak ve oyunda başarı sağlayacaksınız. Bol şanslar.

Zombi Patlatma Zombi Patlatma Zombi Bombaları ; Zekanızı zorlayacak oyunlardan biri daha karşınızda. Bombaları doğru yerlere konumlandırarak zombilerin hakkından gelin. Bölümdeki tüm zombileri öldürmeden yeni bölüme geçemezsiniz. İyi oyunlar.

Yumurta Patlatma Yumurta Patlatma Bölüm içerisinde konumlanmış yumurtaları size verilen özelliklerin durumuna göre doğru bir şekilde kullanarak yumurtaların saklanmış olduğu yerleri yok edin. Onları yok edebilmeniz için Yukarıdaki Seçenekleri tıklayarak kullanabilirsiniz.

Yaratıkları Patlatma Yaratıkları Patlatma Bu oyundaki amacımız Aynı renkteki canavarlara atış yapmaktır. Eğlenceli bir oyun olup sizlere keyif verecektir. Kamikaze game.

Yaratık Top Patlatma Yaratık Top Patlatma Bu oyundaki amacımız Aynı renkteki canavarlara atış yapmaktır. Eğlenceli bir oyun olup sizlere keyif verecektir. Kamikaze game.

Yaratık Patlatma Yaratık Patlatma Bu oyundaki amacımız Aynı renkteki canavarlara atış yapmaktır. Eğlenceli bir oyun olup sizlere keyif verecektir. Kamikaze game.

Üfürükle Balon Patlatma Üfürükle Balon Patlatma Piskopat çocuk elindeki filika ile bacaya cıkarak aşşağıdan gelen renkli balonları patlamaya çalışıyor. Mousenizi kullanarak filikayla balonları seri bir şekilde patlatmaya çalışın. Yukarıya balon kaçırmadan bütün balonları patladın. yeni bölümlerde filikayla balon patlatmak sizlere dahada çok zevk vermeye başlıyacaktır. üfürükle balon patlatma oyunun tadına varın. İyi eğlenceler.

Tüylü Toplar Patlatma Tüylü Toplar Patlatma Birbirinden renkli sevimli topları renkleriyle uygun bir şekilde yan yana getirerek onları patlatın. Elinizi çabuk tutup skoru yakalamaya çalışın. Çok eğlenceli vakitler geçirebileceğiniz güzel bir oyun olup size keyif katacaktır.

Tüylü Top Patlatma Tüylü Top Patlatma Bu oyunumuzdaki amacımız renkli tüylü toplara uygun renkteki topları göndererek onları patlatmak. Yeni bölümlere geçerek daha eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.

Topla Balonları Patlatma Topla Balonları Patlatma Yön tuşlarını kullanarak topla balonları patlatmaya çalışıyorsunuz. Ancak topun yere düşmemesi için çubukda tutmalısınız topu her zaman.

Topla Balon Patlatma Topla Balon Patlatma Yön tuşlarını kullanarak topla balonları patlatmaya çalışıyorsunuz. Ancak topun yere düşmemesi için çubukda tutmalısınız topu her zaman.

Tarzan Balon Patlatma Tarzan Balon Patlatma Tarzan ve sevgilisiyle beraber yukarıdan gelen renkli balonları patlatmaya çalışın. Topladığınız meyvelerle evcil hayvanlarınızı besleyin ve hayvanların olağan üstü güçleriyle daha çabuk meyve toplayın. İyi oyunlar.