Batman Güç Testi

Batman Güç Testi oyunu 1130 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 puan. Oyun Kategorileri Batman Oyunları

Batman Güç Testi Batman Güç Testi ; Oyuna başlamak için PLAY butonuna basıyoruz. Oyunu oynarken Boşluk yani SPACE tuşunu kullanıyoruz. Sağ alttaki göstergeden en yüksek sayıyı yakalayıp Önünüzdeki demirleri kırmaya çalışıyorsunuz. iyi oyunlar.

Oyun Oyna

Batman Güç Testi Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Misafir Oyuncu
Perşembe 01 Eylül 2016
+0

açılmayan oyunların adını veya linkini yoruma bırakarak bildirin

Misafir Oyuncu
Cumartesi 20 Ağustos 2016
+0

zor

Misafir Oyuncu
Salı 16 Ağustos 2016
+0

güç bende

Misafir Oyuncu
Cumartesi 04 Haziran 2016
+0

açılmayan oyunlrın isimlerini yorumlara yazın arkadaşlar

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Kahraman Batman Kahraman Batman Oyunu Mausenizle oynuyorsunuz. Aşağıda kurtarılmak istenen vatandaşları tıklayarak sarkıp kurtarıyorsunuz. İyi oyunlar.

Batman Zorlu Motor Batman Zorlu Motor Çizgi film kahramanı batman zorlu engelleri aşmaya çalışıyor. Bu bölümleri geçerek daha engelli yolları aşabilirsiniz. iyi eğlenceler.

Batman Zombi Ezme Batman Zombi Ezme batman arabasıyla drift yaparak zombileri öldürmeye çalışıyor. Size verilen zaman sürecinde drift yaparak zombileri öldürmeye çalışın. Oynama şekli : yön tuşlarını kullanarak aracınızı kontrol altında tutun. Yeni bölümlerde batman zombi öldürme oyunun heycanına varabilmeniz için bölümü geçmelisiniz. Batman düşmanlarını yok etmeye devam ediyor. İyi eğlenceler.

Batman Yarış Motoru Batman Yarış Motoru Kahraman batman düşmanları ile motor yarışı yapıyor. Bu yarışı batmanın kazanması gerekiyor. Batman kötülere karşı hiç bir zaman yenilmeden mücadele etmiştir. Bu yarışta batmanın kazanmasını sağlayın.

Batman Savaşıyor Batman Savaşıyor Kötülük tüm Gotham City Batman Brave kaplı ve kaos şehirde genelinde olsun önce Bold tüm suçluları durdurmak için eşi görülmemiş bir eyleme dönüştü. Tüm düşmanları yok ve şehirde düzeni sağlamak için Batman Yardıma koşuyor.

Batman Motor Yarışı Batman Motor Yarışı Batman düşmanı yakalamak için motor üstünde. En hızlı şekilde yakalaması için yardımına ihtiyacı var. En hızlı olmak senin ellinde. İyi oyunlar.

Batman Motor Sürme Batman Motor Sürme Batman düşmanı yakalamak için motor üstünde. En hızlı şekilde yakalaması için yardımına ihtiyacı var. En hızlı olmak senin ellinde. İyi oyunlar.

Batman Kötülere Karşı Batman Kötülere Karşı Oyuna Start Game Diyerek başlayın. Oynama Şekli : Yön tuşlarıyla ilerleme,boşluk yani 'Space tuşuyla zıplayın. Silahlarınızı kullanmak için A'S'D tuşlarını kullanın. Kötü insanları öldürerek ilerleyin ve batmani yeni bölümlere sürükleyin.

Batman İntikam Peşinde Batman İntikam Peşinde Batmanin peşinde olduğu kişiyi yakalaması için arabayı gelen engellerden kurtarın.

Batman İnsan Kurtarma Batman İnsan Kurtarma Şehirdeki Düşmanlar tarafından kaçırılmış insan vatandaşlarını birisi kurtarması gerekiyor. Rehin alınmış onca insan düşmanların ellerinde ve onları öldürmek istiyor. Tam bu arada Batman onları kurtarmak için yola çıktı. Yapmanız gereken Aşşağıya inerek insanları kurtarıp yukarıya çekin kendinizi.

Batman Güç Testi Batman Güç Testi Oyuna başlamak için PLAY butonuna basıyoruz. Oyunu oynarken Boşluk yani SPACE tuşunu kullanıyoruz. Sağ alttaki göstergeden en yüksek sayıyı yakalayıp Önünüzdeki demirleri kırmaya çalışıyorsunuz. iyi oyunlar.

Batman Gökyüzünde Batman Gökyüzünde Batman drakulaya karşıgök yüzünde savaşıyor. Batman gök yüzünde uçarken yer altından gelen bombalar ve karşısına çıkan düşmanlarına değmeden ilerlemesi gerekiyor. Yapmanız gereken yön tuşlarını kullanarak Batmanın gök yüzündeki puanları alarak ve diğer drakulaya karşı gibi düşmanlarına çarpmaması gerekmekte. Batman gökyüzü oyununun yeni bölümlerdeki macerasına devam edebilmeniz için Batmanin ölmesine izin vermemelisiniz. İyi eğlenceler.