Batman Zombi Ezme

Batman Zombi Ezme oyunu 1296 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 1 puan. Oyun Kategorileri Batman Oyunları

Batman Zombi Ezme Batman Zombi Ezme ; batman arabasıyla drift yaparak zombileri öldürmeye çalışıyor. Size verilen zaman sürecinde drift yaparak zombileri öldürmeye çalışın. Oynama şekli : yön tuşlarını kullanarak aracınızı kontrol altında tutun. Yeni bölümlerde batman zombi öldürme oyunun heycanına varabilmeniz için bölümü geçmelisiniz. Batman düşmanlarını yok etmeye devam ediyor. İyi eğlenceler.

Oyun Oyna

Batman Zombi Ezme Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Misafir Oyuncu
Pazartesi 05 Eylül 2016
+0

açılmayan oyunların adını veya linkini yoruma bırakarak bildirin

Misafir Oyuncu
Perşembe 25 Ağustos 2016
+0

açılmayan oyunların adını veya linkini yoruma bırakarak bildirin

Misafir Oyuncu
Pazar 31 Temmuz 2016
+0

hepsini ezdim haaahahaha

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zombileri Yok et Zombileri Yok et Oyunama şekli : Yön tuşları W'A'S'D Ateş etmek için 'J' Şarjör değişmek için 'K' özel güç kullanmak içinse 'J' ve 'K' iki tuşara basarak gerçekleştirin. Karşınıza çıkan bütüm zombileri ve insanları öldürün. Yerlerdeki ağır silahları alarak herşeyi yok edin. İyi eğlenceler.

Zombileri Patlatma Zombileri Patlatma Balonla uçmaya hazırlanan kötü zombilerin vurulması gerekiyor. Uçuş için hava istasyonuna gelen zombilerin uçan balonlarını şişirmelerine engel olmalısınız. Mouse ile nişan ayarını yaparak balon hedeflere nişan alın ve ateş ederek patlatın. Böylece zombiler havalanamamış olacak ve oyunda başarı sağlayacaksınız. Bol şanslar.

Zombileri Dinamitle Zombileri Dinamitle Zombileri patlatmak için Dinamitleri zombilerin yanındaki kutulara yerleştirerek ardından patlatın. Bütün zombiler ölmesi gerekiyor. Aksi taktirde yeni bölümlere geçemezsiniz.

Zombileri Bombala Zombileri Bombala Zombileri Bombala : Bu oyunumuzda yerlerde duran zombilerin üzerlerine bomba toplarını atarak onları ezin. Yıldızları toplayarak puan kazanabilirsiniz. Zombilerin hepsini ezdikten sonra yeni bölümlere geçebilirsiniz.

ZOMBİLERDEN KURTUL ZOMBİLERDEN KURTUL Zombilerden kurtulmak için onların altındaki kütükleri çekmeli ve zemine sürülen ilaca değmesini sağlamalısınız. Bunun için farenizi kullanarak size verilen tık sayısını kullanarak kütükleri çekmelisiniz. İyi Eğlenceler..

Zombi Patlatma Zombi Patlatma Zombi Bombaları ; Zekanızı zorlayacak oyunlardan biri daha karşınızda. Bombaları doğru yerlere konumlandırarak zombilerin hakkından gelin. Bölümdeki tüm zombileri öldürmeden yeni bölüme geçemezsiniz. İyi oyunlar.

Zombi Kız Giydirme Zombi Kız Giydirme Zombi kızını giydirmek için seçenekleri tıklayın. Kötü tipli bir kız meydana getirmek için dilediğiniz gibi giydirebilirsiniz.

Zombi Ezme Zombi Ezme Aracınızla yoldaki zararlı zombileri ezerek hızla ilerleyin. Zombileri öldürdükçe puan kazanacaksınız. Bu yüzden dikkatli bir şekilde ilerleyerek zombileri ezmeye çalışın. yeni bölümlerde daha heyecanlı zamanlar geçirebilirsiniz.

Zombi Defans Zombi Defans Balonla uçmaya hazırlanan kötü zombilerin vurulması gerekiyor. Uçuş için hava istasyonuna gelen zombilerin uçan balonlarını şişirmelerine engel olmalısınız. Mouse ile nişan ayarını yaparak balon hedeflere nişan alın ve ateş ederek patlatın. Böylece zombiler havalanamamış olacak ve oyunda başarı sağlayacaksınız. Bol şanslar.

Zombi Çocuk Zombi Çocuk Prenses mezardan zombi olarak kurtulup saraya gitmeye çalışıyor. Saraya gidebilmesi için bölümleri geçmek zorunda. Uzun bi yolu olan zombi çocuğun yardımcısı siz olmanız gerekiyor. Bu oyunda keyifli vakitler geçirmenizi diler iyi eğlenceler.

Sünger Bob Zombi Öldürme Sünger Bob Zombi Öldürme Sevimli kahramanla birlikte kamyonu sürüp zombileri vurun ve Bikini kasabasına ulaşın. WASD yada yön tuşlarını kullanarak kamyonu sürün, fareyi kullanarak da ateş edin. Yoldaki bonusları toplayın ve aşamaların arasında kamyonunuzu iyileştirin.

Silahla Zombi Öldürme Silahla Zombi Öldürme Oyunumuzdaki amaç zombiler her tarafı basarak insanlara zarar vermektedir. Onları yok etmek için görevlenen avcı asker elindeki tüfek ile hepsini öldürüp ilerlemeye devam ediyor.