Adam and Eve

Adam and Eve oyunu 2440 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 4 puan. Oyun Kategorileri Zeka Oyunları Beceri Oyunları

Adam and Eve Adam and Eve ; Adam sevgilisine gül götürmek için tehlikeli yolları aşmakla uğraşırken siz ona ipuçlarını bulmakta yardımcı olacaksınız. Yolunuza çıkan engelleri, hayvanları, dinazorları ve dostlarınızı aşabilmek için yine yol üzerinde bulunmayı bekleyen şeyleri bularak yolunuzu açın. Oyun mouse ile oynanmaktadır. İyi eğlenceler.

Oyun Oyna

Adam and Eve Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Misafir Oyuncu
Cumartesi 20 Ağustos 2016
+0

oynanır

Misafir Oyuncu
Pazartesi 15 Ağustos 2016
+0

bu da güzel

Misafir Oyuncu
Salı 02 Ağustos 2016
+0

süper

Misafir Oyuncu
Cumartesi 23 Temmuz 2016
+0

macerayı severim

Misafir Oyuncu
Pazar 19 Haziran 2016
+0

çok iyi la

Misafir Oyuncu
Perşembe 23 Temmuz 2015
+0

çok tatlı lan bu oyun

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Wind Rider Grand Prix Wind Rider Grand Prix Rakiplerinizi geçmek için dikkatli bir şekilde aracınızı kullanın. Karşınıza çıkan kuşlara, araçlara ve diğer şeylere çarpmamaya dikkat edin. Oyuna başladıktan sonra A tuşu ile hızlanabilirsiniz. S tuşuyla ise karşınızdakilerden sıyrılabilirsiniz. İyi oyunlar.

Uzayda Kayıp Adam Uzayda Kayıp Adam Başka bir gezene düşen adam gizli bölgelerden kurtularak gezegenine ulaşmaya çalışıyor. Sizde Mousenizi kullanarak bölümleri atlayın.

Super Mario Land Super Mario Land Super mario yine iş başında. Prensese ulaşmak için her zamanki gibi zorlu yollardan gitmeye devam ediyor. Mario ile birlikte bu yolda birlikte olun ve onunla birlikte zorluklara göğüs gerin. Bölümleri geçerken puanları toplamayı ve engelleri dikkatli aşmayı unutmayın. İyi oyunlar.

Sosisli Sandviç Sosisli Sandviç Önce sosisleri bir kaba alarak üzerine biraz yağ dökün ve pişmesi için fırına atın. Bu esnada un, yumurta ve biraz sütü karıştırın. Pişen sosisleri fırından çıkartın ve hazırlamış olduğunuz karışımı sosislerin üzerine dökün. Tekrar fırına atın. Piştikten sonra fırından çıkartıp bir tabağa kesip çıkartın. Afiyet olsun. İyi oyunlar.

Siyah Gölge Adam Siyah Gölge Adam Gölge adam oyununda amacınız çıkış noktasına 1 veya 2 kez de ulaşmak. Çıkışa en erken şekilde ulaşarak yeni bölümlere geçiş yapın.

Savaşçı Komandolar Savaşçı Komandolar Kommando takımı oyunumuza Local Save - New Game seçeneği seçerek başlayabilirsiniz. Rütbeli bir komandoyu mouse'unuzla kontrol edecek ve kendi takımınızı yolda ilerlerken kuracaksınız. Tutsak alınmış askerlerinizi kurtaracak ve düşman askerleri yok edeceksiniz. Çok sıkıştığınızda ve karşınızda çok büyük bir saldırı ekibi varsa boşluk tuşuna basarak hava desteği alabilirsiniz. İyi Eğlenceler..

Savaşçı Adam Savaşçı Adam Oyuna başlamak için boşluk tuşuna basın. Savaşçı viktor Kar tipisinde kurtları öldürerek yoluna devam etmek istiyor. İlerlemek için Yön tuşlarını kullanın. Balyozu kullanmak için 'X' tuşuna basın. Savaşçı Vking oyunun keyfine varın.

Pandayı Fırlatma Pandayı Fırlatma Panda Fırlatma oyunu toplamda 24 farklı bölümden oluşuyor, sizde oyuncak pandayı mouse ile uzaklık ve hız mesafesini ayarlayarak pandaların en çok sevdiği yiyecek olan bambu çubuklarının olduğu yere fırlatın ve bölüm içerisindeki bütün bambu çubuklarını topladıktan sonra son olarak 1 tane oyuncak pandayı oyun kutusunun içerisine koyun ve level atlayın

Pandaları Birleştir Pandaları Birleştir Sevimli arkadaş pandalar birbirleri ile uzak düşmüşler ve tekrardan birbirlerine kavuşmak istiyorlar. Oyunda sizde bunu yapmakla görevlisiniz. En iyi biçimde pandaları kontrol edecek ve bir araya gelmeleri için çalışacaksınız. Bunun için aralarında yer alan nesneleri veya kötü topları çıkarmanız gerekecek. Oyunda nesneleri bazen yok edip bazen havaya uçuruyorsunuz. Bu oyundaki duruma göre değişiklik gösterecektir. Siz sadece pandaları kavuşturmaya çalışın. Bu oyunu mouse yardımı ile oynayacaksınız. İyi eğlenceler..

Panda Ninja Panda Ninja Küçük panda ninja balonların içindeki yeşil malzemeye ulaşmaya çalışıyor. Mousenizi kullanarak tahtalara ağ atarak onlara ulaşabilirsiniz.

Panda Düşürme Panda Düşürme Panda Düşürme ; Pandaları sepete düşürmek oyunun amacı. En uygun yoldan pandaları sepete atın yeni bölümlere geçmeye hak kazanın. İyi oyunlar.

Panda Bisiklet Yarisi Panda Bisiklet Yarisi kungfu panda bisiklet yarışı yapıcak. Sizde ona yardım ederek yarışı birincilikle bitirmesine yardımcı olun. Yapmanız gereken yön tuşlarını kullanarak hızlanmak ve pandayı kontrol altına almak. Yeni bölümlerde kungu panda ile bisiklet yarışına devam edebilmeniz için yarışları birincilikle bitirmek zorundasınız. İyi eğlenceler.