İskelet Zuma

İskelet Zuma oyunu 1091 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 puan. Oyun Kategorileri Balon Patlatma Oyunları Beceri Oyunları Çocuk Oyunları

İskelet Zuma İskelet Zuma ; Zuma oyunları kategorisinden yeni bir oyun sizlerle. İskeletin ağzından bıraktığı kuru kafalarla altta bulunan topları patlatın Ve yeni bölümlere ulaşmaya çalışın.

Oyun Oyna

İskelet Zuma Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

İskelet Zuma İskelet Zuma Zuma oyunları kategorisinden yeni bir oyun sizlerle. İskeletin ağzından bıraktığı kuru kafalarla altta bulunan topları patlatın Ve yeni bölümlere ulaşmaya çalışın.

İskelet Zombiler İskelet Zombiler Balonla havadaki iskelet zombileri düşürerek mezara düşürmeye çalışın. Düşen zombiler gömülerek ortadan kalkıyor. Yeni bölümlerde onları düşürmek biraz daha zor olacaktır. Bu yüzden aklınızı daha iyi çalıştırarak püf noktaları kaçırmayın.

Akrep Zuma Akrep Zuma Küçük akrep gelen topları patlatması gerekiyor Aksi taktirde üzerin gelen toplar yüzünden ezilecektir. Onların gelmelerini engellemek için Rengi rengine topları fırlatarak patlatın.