Zombi Patlatma

Zombi Patlatma oyunu 1535 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 1 puan. Oyun Kategorileri Zeka Oyunları Beceri Oyunları

Zombi Patlatma Zombi Patlatma ; Zombi Bombaları ; Zekanızı zorlayacak oyunlardan biri daha karşınızda. Bombaları doğru yerlere konumlandırarak zombilerin hakkından gelin. Bölümdeki tüm zombileri öldürmeden yeni bölüme geçemezsiniz. İyi oyunlar.

Oyun Oyna

Zombi Patlatma Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Misafir Oyuncu
Cuma 02 Eylül 2016
+0

açılmayan oyunların adını veya linkini yoruma bırakarak bildirin

Misafir Oyuncu
Perşembe 28 Temmuz 2016
+0

zombilere ölüm hepsini geberttim

Misafir Oyuncu
Cuma 08 Temmuz 2016
+0

zombilere ölüm

Misafir Oyuncu
Perşembe 09 Haziran 2016
+0

arkadaşlar açılmayan oyunların adını yazarak siteye bilidirin

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zombileri Yok et Zombileri Yok et Oyunama şekli : Yön tuşları W'A'S'D Ateş etmek için 'J' Şarjör değişmek için 'K' özel güç kullanmak içinse 'J' ve 'K' iki tuşara basarak gerçekleştirin. Karşınıza çıkan bütüm zombileri ve insanları öldürün. Yerlerdeki ağır silahları alarak herşeyi yok edin. İyi eğlenceler.

Zombileri Patlatma Zombileri Patlatma Balonla uçmaya hazırlanan kötü zombilerin vurulması gerekiyor. Uçuş için hava istasyonuna gelen zombilerin uçan balonlarını şişirmelerine engel olmalısınız. Mouse ile nişan ayarını yaparak balon hedeflere nişan alın ve ateş ederek patlatın. Böylece zombiler havalanamamış olacak ve oyunda başarı sağlayacaksınız. Bol şanslar.

Zombileri Dinamitle Zombileri Dinamitle Zombileri patlatmak için Dinamitleri zombilerin yanındaki kutulara yerleştirerek ardından patlatın. Bütün zombiler ölmesi gerekiyor. Aksi taktirde yeni bölümlere geçemezsiniz.

Zombileri Bombala Zombileri Bombala Zombileri Bombala : Bu oyunumuzda yerlerde duran zombilerin üzerlerine bomba toplarını atarak onları ezin. Yıldızları toplayarak puan kazanabilirsiniz. Zombilerin hepsini ezdikten sonra yeni bölümlere geçebilirsiniz.

ZOMBİLERDEN KURTUL ZOMBİLERDEN KURTUL Zombilerden kurtulmak için onların altındaki kütükleri çekmeli ve zemine sürülen ilaca değmesini sağlamalısınız. Bunun için farenizi kullanarak size verilen tık sayısını kullanarak kütükleri çekmelisiniz. İyi Eğlenceler..

Zombi Patlatma Zombi Patlatma Zombi Bombaları ; Zekanızı zorlayacak oyunlardan biri daha karşınızda. Bombaları doğru yerlere konumlandırarak zombilerin hakkından gelin. Bölümdeki tüm zombileri öldürmeden yeni bölüme geçemezsiniz. İyi oyunlar.

Zombi Kız Giydirme Zombi Kız Giydirme Zombi kızını giydirmek için seçenekleri tıklayın. Kötü tipli bir kız meydana getirmek için dilediğiniz gibi giydirebilirsiniz.

Zombi Ezme Zombi Ezme Aracınızla yoldaki zararlı zombileri ezerek hızla ilerleyin. Zombileri öldürdükçe puan kazanacaksınız. Bu yüzden dikkatli bir şekilde ilerleyerek zombileri ezmeye çalışın. yeni bölümlerde daha heyecanlı zamanlar geçirebilirsiniz.

Zombi Defans Zombi Defans Balonla uçmaya hazırlanan kötü zombilerin vurulması gerekiyor. Uçuş için hava istasyonuna gelen zombilerin uçan balonlarını şişirmelerine engel olmalısınız. Mouse ile nişan ayarını yaparak balon hedeflere nişan alın ve ateş ederek patlatın. Böylece zombiler havalanamamış olacak ve oyunda başarı sağlayacaksınız. Bol şanslar.

Zombi Çocuk Zombi Çocuk Prenses mezardan zombi olarak kurtulup saraya gitmeye çalışıyor. Saraya gidebilmesi için bölümleri geçmek zorunda. Uzun bi yolu olan zombi çocuğun yardımcısı siz olmanız gerekiyor. Bu oyunda keyifli vakitler geçirmenizi diler iyi eğlenceler.

Yumurta Patlatma Yumurta Patlatma Bölüm içerisinde konumlanmış yumurtaları size verilen özelliklerin durumuna göre doğru bir şekilde kullanarak yumurtaların saklanmış olduğu yerleri yok edin. Onları yok edebilmeniz için Yukarıdaki Seçenekleri tıklayarak kullanabilirsiniz.

Yaratıkları Patlatma Yaratıkları Patlatma Bu oyundaki amacımız Aynı renkteki canavarlara atış yapmaktır. Eğlenceli bir oyun olup sizlere keyif verecektir. Kamikaze game.