Bilardo Oyunları

0/0

Bilardo Oyunları

American Bilardo American Bilardo American Bilardo Bilardo zevkini tatmak artık çok kolay. Sadece oyuna başlamanız yeterli. Oyunu kaç kişiyle oynamak istiyorsanız seçeneklerden seçtikten sonra oyuna başlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken MAUSE nizle yönü ve hızını ayarlamak. İyi eğlenceler.

Yıldırım Bilardo Yıldırım Bilardo Yıldırım Bilardo ; Istakayı Mousenizle kontrol edin. Vuruş hızını ayarlayarak tüm topları deliklere atmaya çalışın ve Bilardo zevkine varın. İyi eğlenceler.

Yıldırımlı Bilardo Yıldırımlı Bilardo Istakayı Mousenizle kontrol edin. Vuruş hızını ayarlayarak tüm topları deliklere atmaya çalışın ve Bilardo zevkine varın. İyi eğlenceler.

Amerikan Bilardo Amerikan Bilardo Bilardo zevkini tatmak artık çok kolay. Sadece oyuna başlamanız yeterli. Oyunu kaç kişiyle oynamak istiyorsanız seçeneklerden seçtikten sonra oyuna başlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken MAUSE nizle yönü ve hızını ayarlamak. İyi eğlenceler.

Bilardo Ustası Bilardo Ustası Usta bir amerikan bilardo oyununu oynarak kendinizi geliştirerek dahada iyi olmanız için hazırlanın. Oyunu Mousenizle oynuyorsunuz, topun hızını ve yönünü belirleyerek deliklere sokmaya çalışın. Karşınızdaki Rakip Bilgisayardır. İyi eğlenceler.

Bilardo Oyunları Bilardo Oyunları Dünyaca ünlü Snooker oyununu Mousenizle Oynuyorsunuz.Amaç önce kırmızı ardından bir renkli sokarak oyuna devam etmektir.Kırmızılar bittikten sonra ki amaç ise renkli topları sırasına göre ceplere göndermektir.Renkli topların ceplere gönderilme şekli sarı, yeşil, kahverengi, mavi, pembe ve siyahtır.

Pool Live Tour Pool Live Tour Facebookta oynanan çok ünlü bir oyunu artık sitemizde oynama şansına sahipsiniz. 3 top bilardo yada 9 top oynayabilirsiniz. Size verilen zaman içerisinde tüm topları sokmak zorundasınız. Mousenizle ile hızınızı yönünüzü ayarlayarak topları deliklere sokmaya çalışın. Kendinizi eğitirek daha profesyonel oyunlarda kendinizi göstermeniz için en iyisi olmaya çalışın. İyi eğlenceler.

Bombalı Bilardo Bombalı Bilardo Masada olan bombaları deliklere sokmaya çalışın. Zamana karşı yarıştığınızı unutmayın bu yüzden hızlı bir şekilde Mousenizi kullanarak deliklere bombaları atmaya çalışın. Aksi takdirde size verilen zaman içerisinde topları deliklere atamazsanız bombalar patlar. İyi eğlenceler.

Süper Bilardo Süper Bilardo deluxe pool Oyununu ister 1 kişi isterseniz 2 kişi olarakta oynayabilirsiniz. Oyunu Mousenizle oynuyorsunuz masadaki toplardan öncelik olarak size işaretle gosterilip öncelik o topu sokmanız gerekmektedir. Ardından masada başka bi top işaret şeklinde yanıp söner ve topu sokarak diğer işaretli olan topları sokmaya devam ederek size verilen süre içerisinde oyunu bitirmeye çalışın. İyi eğlenceler.

Harika Bilardo Harika Bilardo Bu bilardo oyunumuz sexy bayanlarla yönetiliyor. Oyun Mouse ile oynanır rakibiniz Bilgisayardır. Rakibizi yene bilmeniz için ıstakayı çok iyi şekilde kullanmanız geremektedir. Bütün topları sokmak için en iyi atışlarınızı sergileyerek başka masalarda oynamanın zevkine varın. İyi eğlenceler.

3d Gerçek Bilardo 3d Gerçek Bilardo Oyunu Mousenizle oynuyorsunuz. Şut hızını sağ tarafda power simgesinden ayarlayıp Strike butonuna basarak gerçekleştirin. Karşı rakibiniz bilgisayardır. Bu yüzden sizin daha zekice oynayıp bu oyunu kazanmak için bütün topları deliklere sokmaya çalışın. İyi eğlenceler.

Dora Bilardo Dora Bilardo Oyuna girdikten sonra bilardo topunu yarım daire şeklinde olan alana koyup mausenizle tıklayarak başlıyorsunuz. Gerisini tüm bilardo sevenler bilir sanırım. İyi oyunlar.

American Pool American Pool Amerikan bilardo oyunu gerçek hayatımızda olduğu gibi artık alıştırmalarınızı burdanda yapabileceksiniz. Multi player amerikan bilardo oyununu gerçek kullanıcılarlada oynayabilir veyahut bilgisayar üzerindende oynayabilirsiniz. Yapmanız gereken Mousenizi kullanarak topları deliklere sokmak. iyi eğlenceler

3D Bilardo 3D Bilardo Bilgisayara karşı amerikan bilardo oyunu oynama yöntemi yapmanız gereken sizin kendi toplarınızı deliklere hedef alarak sokmaktır. Ancak siyah topu toplarınızı bitirmeden sokarsanız oyun sona erecektir ve kazanan bilgisayar olur. Bu yüzden Bütün toplarınızı soktukdan sonra siyah topuda deliğe sokarak galip olursunuz. İyi eğlenceler.

4 Top Bilardo 4 Top Bilardo 8 tane oyuncu olarak rakipleriniz mevcut bu rakipleri birer maç yaparak kazanırsanız. Diğer oyuncularla bilardo maçı yapmaya devam ediceksiniz. Bütün oyuncuları yenerek bilardo ustası siz olabilirsiniz. Yapmanız gereken Mousenizle topları hedef alarak deliklere sokmak ancak siyah topu sokarsanız oyun sona erecektir. Bu yüzden siyah topu her zaman en son deliğe atıcaksınız.

İki Kişilik Bilardo İki Kişilik Bilardo Bu oyunumuzda 8 top bilardo oyununu 2 kişikle oynayabilirsiniz. Yapmanız gereken Mousenizle Istakanızı kullanarak topları deliklere sokmanız. Ancak siyah topu diğer toplarınız bitmeden deliğe sokarsanız oyunu karşı rakip kazanır. Bu yüzden En iyi şekilde amerika bilardo oyunun hakkını verin.

Bilardo Turnuvası Bilardo Turnuvası Bilardoda yeteneğinizi kullanarak maçları kazanarak turnuvanın birincisi olabilirsiniz. Yapmanız gereken Mousenizi kullanarak toplarınızı deliklere sokmak. Siyah topun öncelikli olarak girmesi oyunu karşı rakibe kazandırır. bu yüzden zekanızı kullanarak güzel atışlar sergileyin. Bilardo turnuvası oyunun keyfini çıkartın.

0/0