İki Kişilik Şirinler

İki Kişilik Şirinler oyunu 6135 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 19 puan. Oyun Kategorileri 2 Kişilik Oyunlar Çizgi Film Oyunları Şirinler Oyunları Çocuk Oyunları

İki Kişilik Şirinler İki Kişilik Şirinler ; Serinin merakla beklenen 3. versiyonu Şirinler oyunu sizlerle. Kahraman şirinlerle birlikte yol boyunca onlara eşlik ederek, evlerine ulaşmadan önce yoldaki tehlikeleri atlatmaya çalış. Şirinler oyunu yüklendikten sonra giriş yapmak için Play Game butonuna tıkla. W, A, S ve D tuşlarına basarak şirinenin hareket edip kontrolünü sağla. YÖN tuşları yardımıylada diğer şirinin kontrolünü sağlayıp ilerle. Yol boyunca ilerlerken, senden istenen nesneleri topla. Uçurumlardan düşmemeye dikkat ederek, yoluna çıkan Gargamel'in kedisi azmana yakalanmadan evin yolunu tut. En kısa süre içinde bütün levelleri başarılı bir şekilde tamamlayıp, oyundaki en yüksek skorunu gerçekleştir. Macera sevenler için hazırlanan Şirinler 3 oyunu sadece www.oyunlardayiz.com'da. İyi eğlenceler.

Oyun Oyna

İki Kişilik Şirinler Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Misafir Oyuncu
Cumartesi 17 Eylül 2016
+0

açılmayan oyunların adını veya linkini yoruma bırakarak bildirin

Misafir Oyuncu
Salı 30 Ağustos 2016
+0

açılmayan oyunların adını veya linkini yoruma bırakarak bildirin

Misafir Oyuncu
Çarşamba 17 Ağustos 2016
+0

şirin

Misafir Oyuncu
Cuma 12 Ağustos 2016
+0

şirinlerin eskiden çizgi filmi vardı

Misafir Oyuncu
Cuma 12 Ağustos 2016
+0

şirin mi şirin

Misafir Oyuncu
Salı 02 Ağustos 2016
+0

süper oyun

Misafir Oyuncu
Pazartesi 11 Temmuz 2016
+0

iyi iyi

Misafir Oyuncu
Pazar 05 Haziran 2016
+0

harika oyun

Misafir Oyuncu
Cumartesi 01 Şubat 2014
+0

oynayın güzel oyun

Misafir Oyuncu
Pazar 19 Ocak 2014
+0

tşkler guzel oyun

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zorlu Firikik Çekme Zorlu Firikik Çekme Serbest vuruşlarını kullanmak istediğiniz takımı seçin. Topun yönünü ve şut hızını Boşluk tuşu yani 'Space' tuşuyla gerçekleştirin. Golleri atmaya devam ederek daha zorlu serbest vuruşları kullanmaya devam edin. İyi eğlenceler.

Yeni Firikik Yeni Firikik Harika fikirik atışlarını yapabileceğiniz bir oyuna hoş geldiniz. Yapmanız gereken Boşluk tuşuna basarak topun nereye gideceğini belirleyin. Ardından yön tuşlarıyla topun yönünü belirleyin. Ve topun hızını ayarlayarak şutunuzu çekin. Daha zor firikik atışları için yeni bölümler sizleri bekliyor.

Uzaktan Firikik Uzaktan Firikik Sağ alt köşedeki topa mousenizle tıklayın. Vuruş hızınızı Ve hangi yöne topun gideceğini belirleyip şutunuzu çekin. İyi eğlenceler.

Süper Firikik Süper Firikik Oyunun açılmasını beleyin ve sağ tarafdaki japon yazıların en ustundeki butona tıklayın. Topun üzerindeki kırmızı yönü kaleye doğru ayarlayıp boşluk tuşu yani 'Space tuşuna basarak Gol atmaya çalışın.

Süper Fikirik Süper Fikirik Oyunun açılmasını beleyin ve sağ tarafdaki japon yazıların en ustundeki butona tıklayın. Topun üzerindeki kırmızı yönü kaleye doğru ayarlayıp boşluk tuşu yani 'Space tuşuna basarak Gol atmaya çalışın.

Şirinlerleri Boyama Şirinlerleri Boyama Şirinler ve şirin baba Resimlerini dilediğiniz şekilde boyayabilir ve süsleyebilisiniz. Yapmanız gereken Mousenizle ile renklere tıklayarak şirinlerin üzerinde uygulayın. Güzel bir fotoğraf' sergilemek için şimdi bütün fikirlerinizi kullanarak Şirinleri dahada güzelleştirin. İyi eğlenceler.

Şirinleri Kurtarma Şirinleri Kurtarma Öncelikle oyunun açılmasını bekleyin. Gargamel şirinleri tutsak aldı. Şirin baba şirinleri kurtarabilmesi için renkli kutuları patlarak şirinleri gargamelin eliden kurtaracak. Yapmanız gereken Mousenizi kullanarak mavi kutuları seçerek ve diğer yeşil kutuları patlarak bir şirine kurtarabilirsiniz. Bütün şirinleri gargamelin elinden kurtarabilmeniz için kutuları hepsini doğru bir şekilde patlatmanız gerekiyor. Şirin Baba Gargamelin elinden şirinleri kurtarmasına yardım edin. Şirinleri kurtarma oyunun heycanına varın. İyi eğlenceler.

Şirinler Macera Şirinler Macera Mario Şirin oyunu yüklendikten sonra Play butonuna 2 kez tıklayıp girişi sağla. YÖN tuşları yardımıyla şirinin kontrolünü sağla. Yol boyunca ilerleyip bütün kapalı paketleri topla. Dikkat etmen gereken engel ve akbabalara yakalanmamaya özen göster. Aksi takdirde etabı en baştan oynamak zorunda kalırsın. Macera Oyunları kategorisi içine eklediğimiz Mario Şirin oyununu oyunlardayiz.com ekibi adına sizlere bu tarz kaliteli keyif veren oyunlar sunmaya devam edeceğiz.

Şirinler Giydirme Şirinler Giydirme Şirinler köyünde şirinimizi en güzel şekilde giydirelim. Yapmanız gereken Mousenizle sağ tarafdaki elbiseleri ayakkabıları ve diğer giyimleri kullanarak şirine en yakışanı uygulayın. şirin babaya yeni tarzıyla gözükmek için belkide sabırsızlanıyor. Sizde Yeni bir moda seçimlerinizle onu yeniden oluşturun. İyi eğlenceler.

Şirinler Boyama Şirinler Boyama Şirinler ve şirin baba Resimlerini dilediğiniz şekilde boyayabilir ve süsleyebilisiniz. Yapmanız gereken Mousenizle ile renklere tıklayarak şirinlerin üzerinde uygulayın. Güzel bir fotoğraf' sergilemek için şimdi bütün fikirlerinizi kullanarak Şirinleri dahada güzelleştirin. İyi eğlenceler.

Şirinler Bowling Şirinler Bowling Şirinler Bowling oyununa giriş yapmak için START GAME yazısına tıklayacaksınız. Oyundaki amacınız harika atışlar yaparak puan elde etmektir. Oyunu oynayabilmek için mouse ihtiyacınız vardır. Yeni şirin oyunlarında görüşmek üzere.

Şirinler Bisiklet Şirinler Bisiklet Sakar şirin bisiketiyle yoldaki meyvaları toplayarak bitiş çizgisine varmaya çalışıyor. Yapmanız gereken yön tuşlarıyle ile dikkatli bir şekilde uçurumlardan sıçramaktır. Dengenizi ve hızınızı ayarlı bir şekilde tutamazsanız yere düşersiniz. Oldukça zor bir oyunla karşı karşıyasınız sakar şirinle Yeni bölümlerde oyun zevkini yaşamak için bitiş çizgisine varmalısınız. İyi eğlenceler.