Yeşil Zıplayan Top

Yeşil Zıplayan Top oyunu 1678 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 puan. Oyun Kategorileri Çocuk Oyunları Friv Oyunları Macera Oyunları

Yeşil Zıplayan Top Yeşil Zıplayan Top ; Friv oyunlar kategorisinden yeni bir oyunla karşınızdayız. Bu oyunumuzda küçük yeşil topu yöneterek Meyveleri ve kırmızı elmasları toplayarak yeni bölümlere ulaşmaya çalışın. Amacınıza varabilmeniz için tuzaklardan sıyrılmanız gerekiyor. iyi eğlenceler.

Oyun Oyna

Yeşil Zıplayan Top Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Misafir Oyuncu
Pazartesi 05 Eylül 2016
+0

açılmayan oyunların adını veya linkini yoruma bırakarak bildirin

Misafir Oyuncu
Pazartesi 22 Ağustos 2016
+0

açılmayan oyunların adını veya linkini yoruma bırakarak bildirin

Misafir Oyuncu
Çarşamba 20 Temmuz 2016
+0

güzel oyun

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zıplayan Top 2 Zıplayan Top 2 Sevilerek ve beğenilerek oynanan anahtar topla oyunumuzun yeni serisi 4 ile karşınızdayız. Oyunumuzda pembe pofuduk topu kontrol ederek buz küplerinin içerisinde mahsur kalmış diğer topları kurtarıp bölümleri tamamlamaya çalışacağız. İyi Eğlenceler..

Zıplayan Ördek Zıplayan Ördek Gerçek adıyla Flappy bird adlı oyun küçük bir kuş ile başlamaktadır. Boruların aralarından geçerek ilerleyin. Moseuniz ile daha yükseğe çıkarak boruların aralarından geçmeyi başarmaya çalışın.

Zıplayan Noel Baba Zıplayan Noel Baba Neol baba zıplayarak hediyeleri toplamaya çalışıyor. Noel baba yere düşmemesi lazım. Mouseniz ile kontrol ederek dikenli çivilere düşmeden zıplayın ve bütün hediyeleri toplayarak ilerleyin.

Zıplayan Ninja Zıplayan Ninja Tıfıl ninja ile aksiyon dolu yolculuğa hazır olun. Küçük kare şeklinde ninjayı yön tuşları ile hareket ettirip bölüm içerisindeki engelleri aşarak kırmızı bayrağa ulaştırmaya çalışmalısınız. Oyun içerisinde hata yapıp tıfıl ninjayı öldürdüğünüz anlarda ulaştığınız son bayraktan oyuna devam edersiniz. Oyunda kontrolü yön tuşları ile sağlayabilirsiniz. Engellerin üzerinden atlamak için yukarı ok tuşuna basmalısınız. Tıfıl ninja yukarı ok tuşuna bir kere basmanız ile kısa sıçramalar yapmaktadır. Yüksek noktalara atlamanız gerektiğinde yukarı ok tuşuna iki kere basmanız gerekmektedir. Oyun yüklenmesinin ardından play butonuna basıp başlayabilirsiniz.

Zıplayan kuş Zıplayan kuş Son dönemin en popüler ve zor oyunu Flappy bird şimdi karşınızda. Bu oyundaki amacınız boruların arasından Mouseniz ile zıplayarak geçmek.

Zıplayan Kırmızı Top Zıplayan Kırmızı Top Zıplayan Kırmızı top oyununda turuncu topları toplayarak yeni bölümlere ulaşmaya çalışın. Topun kontrolünü Yön tuşlarıyla sağlayabilirsiniz. Yeni friv oyunlarını sitemizden takip edebilirsiniz. iyi eğlenceler.

Yuvarlanan Top Yuvarlanan Top Yuvarlanan mavi top oyununda yön tuşlarıyla topu hareket ettirin. Karşınıza çıkan dikenlerden ve lavlardan kurtulmak için bölüm içerisinde bulunan kutular ve diğer malzemelerin yardımıyla bölümü geçmeye çalışın. Mavi Top Yuvarlama oyununda bölüm içerisindeki yardımcı malzemeleri kullanmak için Malzemelerin üzerindeki yazan harflere basarak onları önünüze getirmeye çalışın.

Yuvarlanan Sarı Top Yuvarlanan Sarı Top Maceracı sarı top ile engelleri aşarak çıkışa gitmeliyiz. Bunun için yön tuşlarını kullanmalısınız. Bazı engeller karşısında alanda bulunan nesneleri kullanmalısınız. Mantar sizi ateşe çevirecek ve yakmanız gereken yerleri yakacaksınız, Gri renkli taşa geldiğinizde buza dönüçecek ve geçtiğiniz yerleri donduracaksınız. Tabi alev veya buza dönüşmek için bu nesnelerin üzerine gelip Alt yön tuşuna basmalısınız. İyi Eğlenceler..

Yuvarlanan Mavi Top Yuvarlanan Mavi Top Yuvarlak mavi topu yön tuşlarıyla yönlendirip çıkış noktasına doğru yürütün. Size gösterilen işaretlere uyarak mavi topun engelleri aşmasını sağlayın. Yeni bölümlere geçerek daha zorlu yollardan geçmek zor olacaktır. bu yüzden dikkatli hareket edin.

Yuvarlak Toplar Yuvarlak Toplar Bu oyunumuzdaki amacımız diğer kareli topları boşluğa düşürmeye çalışıyorsunuz. Zekanızı kullanarak hareket edin. Kendi topunuzu düşürmeyin sakın. Aksi taktirde oyun sona erecektir. iyi eğlenceler.

Yuvarlak Sarı Top Yuvarlak Sarı Top Küçük sarı topunuza verilen bir görev var. Bu görevi tamamlamak için de sizin sarı topu parkur boyunca doğru yönlendirmeniz gerekiyor. 1. seviyeden başladığınız bu oyuna, başarılı oldukça diğer seviyelere geçmeniz mümkün olacaktır. Parkur boyunca karşınıza çıkacak olan renkli kristalleri toplamak size puan kazandıracaktır. Oyunu yön tuşları ile oynayın.

Yuvarlak Ateş Topu Yuvarlak Ateş Topu Ateş topunu bayrağa ulaştırarak her yeri yakın. Ateş topuna engel olan tahtaları Mousenizi kullanarak yok ederek ateş topun yere inmesini sağlayın.