Civciv Kurtarma

Civciv Kurtarma oyunu 2366 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 puan. Oyun Kategorileri Beceri Oyunları Çocuk Oyunları Friv Oyunları Macera Oyunları

Civciv Kurtarma Civciv Kurtarma ; Buzun içerisine hapsedilmiş kuşu Büyülü iksirle buzu eriterek Kuşu kurtarın ve özgürlüğüne kavuşturun. Yapmanız gereken sadece Mousenizi kullanarak İksiri doğru bir şekilde buza ulaştırmak iyi eğlenceler.

Oyun Oyna

Civciv Kurtarma Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Misafir Oyuncu
Perşembe 08 Eylül 2016
+0

açılmayan oyunların adını veya linkini yoruma bırakarak bildirin

Misafir Oyuncu
Çarşamba 31 Ağustos 2016
+0

açılmayan oyunların adını veya linkini yoruma bırakarak bildirin

Misafir Oyuncu
Cumartesi 20 Ağustos 2016
+0

begendim

Misafir Oyuncu
Perşembe 04 Ağustos 2016
+0

ayyy bu civciv çok tatlı

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Topları Kurtarma Topları Kurtarma Renklerine uygun olarak Mousenizi kullanarak toplara atış yapın. Ve onları özgür bırakarak yeni bölümlere geçerek melek topları özgür bırakmaya çalışın.

Şirinleri Kurtarma Şirinleri Kurtarma Öncelikle oyunun açılmasını bekleyin. Gargamel şirinleri tutsak aldı. Şirin baba şirinleri kurtarabilmesi için renkli kutuları patlarak şirinleri gargamelin eliden kurtaracak. Yapmanız gereken Mousenizi kullanarak mavi kutuları seçerek ve diğer yeşil kutuları patlarak bir şirine kurtarabilirsiniz. Bütün şirinleri gargamelin elinden kurtarabilmeniz için kutuları hepsini doğru bir şekilde patlatmanız gerekiyor. Şirin Baba Gargamelin elinden şirinleri kurtarmasına yardım edin. Şirinleri kurtarma oyunun heycanına varın. İyi eğlenceler.

Sincap Kurtarma Sincap Kurtarma Kahraman sincap Sevgilisine kavuşmak için engellerden sıyrılarak ona kavuşmaya çalışıyor. Sizde Mousenizi kullanarak doğru bir şekilde ipleri keserek başarıya ulaşın.

Penguen Kurtarma Penguen Kurtarma Buzlu Penguen oyunu yüklendikten sonra PLAY butonuna tıklayıp ana sayfaya girişi sağla. Ana menüde karşına tekrar çıkan PLAY butonuna tıklayıp oyuna başla. FARE kontrolü sayesinde Engellerin üzerinde duran penguenin yıldızları toplayıp denize düşmesini sağla. Bu şekilde bütün yıldızları toplayarak, oyundaki en yüksek skorunu gerçekleştir. Zeka Oyunları kategorisi içine eklenen Buzlu Penguen oyunu tüm oyunseverlerin karşısında. İyi eğlenceler.

Mavi Topu Kurtarma Mavi Topu Kurtarma Mavi top oyununda, mavi renkli tüylü topun bölüm sonundaki sarı renkli noktaya ulaşmasını sağlamaya çalışmalısınız. Bunu gerçekleştirebilmek için topun önündeki engelleri ortadan kaldırmanız gerekmektedir. İlk bölümde çizgiler ile gösterildiği noktadaki ip kesmeli ve yoldaki boşluğun koli ile dolmasını sağlamalısınız. Oyunda kontrolü mouse ile yapın. İyi eğlenceler..

Mario Prensesi Kurtarma Mario Prensesi Kurtarma Mario kafesteki prensesi kurtarmaya çalışıyor. Yeşil borulara girerek mücadele edip bölüm sonuna giderek canavarı öldürmek zorunda. Prensesi kurtarabilmesi için karşısına çıkan herkesi yok etmesi gerekiyor. Mario Prensesi kurtarma oyunun yeni bölümlerine gidebilmeniz için görevlerinizi tamamlamanız gerekiyor. Mario atari oyunu şimdi sizlere zevk vericek ve eski günlerinizi hatırlatacak. İyi eğlenceler.

Kediyi Kurtarma Kediyi Kurtarma Biyonik Kedi oyununda kahramanımızı en iyi şekilde yöneterek onun tüm rakiplerini yenerek bu dövüş turnuvasının şampiyonu olmasını ve kardeşini kurtarmasını sağlamalısınız.

Kedi Kurtarma Kedi Kurtarma Doğanın en güzel,yeşilliklerle ve yemiz havanın bol oldu kedi krallığında 2 karakterden birini seçerek yardıma ihtiyacı olan kedilerin yardımına koşuyor ve onları kurtarıyorsunuz. Yön tuşları ile kedinin kontrolünü sağlayabilir ve kurtardığınız kediyi S tuşu ile atarak bölümü tamamlayabilirsiniz. İyi Eğlenceler..

HeliKopter Kurtarma HeliKopter Kurtarma Size verilen helikopterle savaşın ortasında kalan ve yardım isteyen insanları helikoperle kurtarmaya çalışıyorsunuz. Dikkat etmeniz gereken size düşman askerleri ateş ederek uçağınızı yok etmeye çalışıyor. Dikkatli bir şekilde yardım isteyen insanları kurtarıp bölüm sonuna ulaşabilmek. Yeni bölümlerde yardıma muhtaç olan insanlarımızı kurtarmaya devam edicez. Yapmanız gereken Yön tuşlarınızla helikopteri uçurmak ve Boşluk tuşu Yani 'Space' tuşunu kullanarak aşşağıya ip salmak ve insanları kurtarmak. Uçakla kurtarma oyunun heycanına varın.

Denizde Kurtarma Denizde Kurtarma Sudan Kurtarma oyununda, amacınız size verilen nesneler ile su içindeki mücevheratları toplamak. Kendinize ve zekanıza güvenerek su altında kalan çocuğu kurtarmalısınız. Sudaki engellere takımadan kırmızı elmasları toplayarak çocuğun su üstüne çıkmasını sağlamalısınız. Oyunu fare ile oynayın.. İyi eğlenceler.

Civcivleri Düşürme Civcivleri Düşürme Samanların Üzerindeki civcivleri yuvaya düşürmeye çalışın. Yapmanız gereken Mousenizi kullanarak Samanları kırarak yavru civcivlerin yuvalarına girmelerini sağlayın.

Civciv Kurtarma Civciv Kurtarma Buzun içerisine hapsedilmiş kuşu Büyülü iksirle buzu eriterek Kuşu kurtarın ve özgürlüğüne kavuşturun. Yapmanız gereken sadece Mousenizi kullanarak İksiri doğru bir şekilde buza ulaştırmak iyi eğlenceler.