Tırnak Bakımı

Tırnak Bakımı oyunu 1495 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 1 puan. Oyun Kategorileri Kız Oyunları Makyaj Oyunları

Tırnak Bakımı Tırnak Bakımı ; Güzeller güzeli seçilen kızımızın tırnaklarını bakımını ve ojelerini sürerek daha şık ve güzel görünmesini sağlamalıyız. Bunun için mouse'unuzla önce oyun yönelgelerini takip ederek bakımını yapmalısınız. Ojelerini sürmek ve dövmesini yapmak sizin kendi zevkinize kalmış, istediğiniz gibi süsleyebilir ve hazır hale getirebilirsiniz. İyi eğlenceler..

Oyun Oyna

Tırnak Bakımı Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Misafir Oyuncu
Çarşamba 07 Eylül 2016
+0

açılmayan oyunların adını veya linkini yoruma bırakarak bildirin

Misafir Oyuncu
Perşembe 18 Ağustos 2016
+0

hadi hadi

Misafir Oyuncu
Perşembe 18 Ağustos 2016
+0

çok iyi

Misafir Oyuncu
Pazar 14 Ağustos 2016
+0

fena

Misafir Oyuncu
Pazar 31 Temmuz 2016
+0

tırnaklar çok güzel

Misafir Oyuncu
Perşembe 16 Haziran 2016
+0

harika

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zayn Malik Yüz Bakımı Zayn Malik Yüz Bakımı Zayn Malik cilt bakımı oyununa giriş yapabilmek için yüklenmesini bir süre beklemeniz gerekecek. Yüklenmesi tamamlandıktan sonra arka arkaya play seçeneklerine tıklayın ve oyuna başlayın. Eğlenceli oyunda amacımız karşınıza gelen ünlü sanatçının bakımını yapmaktır. Eğlenceli oyunumuzda tüm kademelerde kontrol fare ile sağlanmaktadır. İyi eğlenceler, başarılar dileriz.

Yüz Bakımı yapma Yüz Bakımı yapma Bu oyunumuzdaki kızımıza yüz bakımı yapıcaz. Gördüğünüz gibi Sağ tarafda Siprey ve analiz var ilk once bakımı yaparak ardından kızımızın yüzünü yıkıyoruz ve diğer bakımlara geçiyoruz. Yapmanız gereken mousenizi kullanarak bakım aletlerini kullanmak ardından yıkamaktır. İyi eğlenceler.

Yüz Bakımı Yüz Bakımı Karşınızda beliren kadını en şık yapmak senin elinde. Cilt bakımı en iyi bir şekilde yap ve kadını güzelleştir. İyi oyunlar.

Yeni Tırnak Makyajı Yeni Tırnak Makyajı Yeni tırnak bakımı oyununda daha farklı renkler kullanarak güzel tırnak makyajı çıkartabilirsiniz.

Yavru Aslan Bakımı Yavru Aslan Bakımı Küçük yavru aslanın bakıma ihtiyacı var yemeğini ve diğer isteklerini yerine getirmek için Mouseniz ile size gösterilen malzemeleri kullanın. Yavru aslanın sağlıklı büyümesine yardımcı olun.

Tırnakları Boyama Tırnakları Boyama Bayanların en çok önem verdikleri tırnak boyama şeklidir. Mousenizle Karşınızdaki boya tüplerini kullanarak boyamak istediğiniz renkleri seçerek tırnakları ojeleyin. İyi eğlenceler.

Tırnak Boyama Tırnak Boyama Tırnak bakımını yaparak güzel bir şekilde boyamalısınız tıpkı gerçek hayatınızda kullandığınız renkleri ve tonajları uygulayabilirsiniz. iyi eğlenceler.

Tırnak Bakımı Tırnak Bakımı Güzeller güzeli seçilen kızımızın tırnaklarını bakımını ve ojelerini sürerek daha şık ve güzel görünmesini sağlamalıyız. Bunun için mouse'unuzla önce oyun yönelgelerini takip ederek bakımını yapmalısınız. Ojelerini sürmek ve dövmesini yapmak sizin kendi zevkinize kalmış, istediğiniz gibi süsleyebilir ve hazır hale getirebilirsiniz. İyi eğlenceler..

Süs Köpek Bakımı Süs Köpek Bakımı Bir hayvan seç önce, bu kirli hayvanları yıkamak gerekecek. Ekranın alt kısmındaki sayaç dolana kadar süngerle iyice ovala. Ardından, şirin fiyonklar ve havalı yakalar gibi muhteşem aksesuarlarını seçmeden önce tüm köpükleri durulayıp kürklerini kurulamayı unutma.

Stella Yüz Bakımı Stella Yüz Bakımı Stella cilt bakımı oyunu yüklendikten sonra karşımıza gelen ekrandan "play" butonuna tıklayarak oyuna giriş yapıyoruz. Tekrar play butonuna tıklayarak oyuna başlıyoruz. Oyunda fare kontrolleri ile çeşitli cilt bakımı, makyaj ve giydirme işlemlerini Stella'ya uyguluyoruz. Yaptığınız her işlemden sonra "next" butonuna tıklayarak ilerleyebilirsiniz. Tasarımınızı tamamladıktan sonra "show" butonuna tıklayara son halini görebilirsiniz. İyi eğlenceler.

Sivilce Bakımı Sivilce Bakımı Bu Oyunumuzda sivilcelerini yok etmek isteyen kızımıza yardımcı olarak yüzündeki sivilceleri makyaj yaparak yok etmeye çalışın.

Maymun Bakımı Maymun Bakımı Ormanda iyi vakit geçiren maymun üzerini çamuru yapmış durumda. Yaramaz ve kıpır kıpır olan bu maymun sürekli üzerini kirletiyor. Sizde onun temizliğini yapmak için Mousenizi kullanmanız yeterlidir.