Savaşçı Komandolar

Savaşçı Komandolar oyunu 1796 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 puan. Oyun Kategorileri Aksiyon Oyunları Android Oyunlar İphone Oyunları Macera Oyunları

Savaşçı Komandolar Savaşçı Komandolar ; Kommando takımı oyunumuza Local Save - New Game seçeneği seçerek başlayabilirsiniz. Rütbeli bir komandoyu mouse'unuzla kontrol edecek ve kendi takımınızı yolda ilerlerken kuracaksınız. Tutsak alınmış askerlerinizi kurtaracak ve düşman askerleri yok edeceksiniz. Çok sıkıştığınızda ve karşınızda çok büyük bir saldırı ekibi varsa boşluk tuşuna basarak hava desteği alabilirsiniz. İyi Eğlenceler..

Oyun Oyna

Savaşçı Komandolar Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Misafir Oyuncu
Cuma 09 Eylül 2016
+0

açılmayan oyunların adını veya linkini yoruma bırakarak bildirin

Misafir Oyuncu
Çarşamba 03 Ağustos 2016
+0

benden iyi komando olur

Misafir Oyuncu
Pazartesi 06 Haziran 2016
+0

sizi çok seviyorum

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zindan Savaşçısı Zindan Savaşçısı Zindanlarda, sizi yok etmek isteyen hayaletler, iskeletler ve daha bir sürü canavar ile karşı karşıya geleceksiniz. Düşmanlarınızı yok ettikçe exp kazanacak ve yeni özelliklerin açılmasını sağlayacaksınız. Canavarları öldürdükçe ve etraftaki sandıkları açtıkça kazandığınız itemleri giyinerek daha güçlü olabilirsiniz. Oyunun Kontrolünü mouse ile yapın.

Uçan Savaşcı Uçan Savaşcı Özel güçlere sahip olan karakterleri en iyi şekilde yönledirmeyi başarırsan eğer oyunda lider olmayı başarabilirsin. Oyun 'W', 'A', 'S', 'D' tuşlarıyla oynanıyor. İmha tuşları; 'J' ve 'K' tuşlarıdır . İyi oyunlar.

Savaşçı Warior Savaşçı Warior Oynama Şekli : Yön tuşları W'A'S'D kılıç sallamak için 'J' zıpla 'K' ölüm vuruşunu yapmak için J ve K tuşlarının ikisine basarak gerçekleştirin.

Savaşcı Tavşan Savaşcı Tavşan Yabani hayvanlarla çatışmaya giren savaşcı tavşan önüne çıkan herkesi yok ederek yeni bölümlere ilerliyor. Yapmanız gereken 'W' 'S' A'' 'D' tuşlarını kullanarak hareket halinde olun. Atak yapmak için 'J' 'K' 'L' ve ölüm vuruşu için 'U' tuşunu kullanın. Seri bir şekilde düşmanlarınıza kılıç sallayın. Sizi hemen öldürmeleri an meselesi olabilir. Bu aksiyona devam etmek sizin elinizde.

Savaşcı Şovalye Savaşcı Şovalye Önünüze gelen herkesi öldürün. Burada şartlar farklı. Güçlü olan ayakta kalır. Zayıf olan ölür. Güçünü göster yaşamaya çalış. İyi eğlenceler.

Savaşçı Okçu Savaşçı Okçu Elinizde kalan son kaleyi savunmak için varınızla yoğunuzla savaşmalısınız. Mouse'unuzun sol tık tuşunu basılı tutarak fırlatacağınız okun gücünü ayarlayabilir ve yön vererek saldıran yaratıklara fırlatmalısınız. Bölüm sonları kazandığınız paralar ile Shop'dan silahlarınızı ve özelliklerinizi yükseltebilirsiniz. İyi Eğlenceler..

Savaşçı Kral Savaşçı Kral Kralın sarayına düşmanlar saldırarak sevgilisini esir almışlardır. Güçsüz kalan kral sevgili eşini kurtarabilmesi için büyük bir savaşa hazırlanır. Elindeki silahla karşısına çıkan düşmanlarını öldürür. Bu oyunda yapmanız gereken W'S'A'D tuşlarını kullanarak hareket halinde olun. Ateş etmek için Mouseyi kullanın.

Savaşçı Komandolar Savaşçı Komandolar Kommando takımı oyunumuza Local Save - New Game seçeneği seçerek başlayabilirsiniz. Rütbeli bir komandoyu mouse'unuzla kontrol edecek ve kendi takımınızı yolda ilerlerken kuracaksınız. Tutsak alınmış askerlerinizi kurtaracak ve düşman askerleri yok edeceksiniz. Çok sıkıştığınızda ve karşınızda çok büyük bir saldırı ekibi varsa boşluk tuşuna basarak hava desteği alabilirsiniz. İyi Eğlenceler..

Savaşçı Kız Giydirme Savaşçı Kız Giydirme Savaşçı kızı dilediğiniz gibi süsleyip giydirebilirsiniz. Gerçek bir savaşçı görmek istiyorsanız o halde ona en uygun savaş kıyafetlerini giydirin.

Savaşçı Haydut Savaşçı Haydut Gölge Haydut oyunumuzun 2. serisinde kötü kralın askerleri tarafından kaçırılan bir yaşlı ihtiyarı kurtararak başlangıç yapıyoruz. Daha sonra yön tuşları kontrolünde karakterimizi kontrol ederek engelleri aşarak ilerliyoruz. Z,X tuşlarını kullanarak'da engelleri aşabilirsiniz. İyi Eğlenceler..

Savaşcı Çocuk Savaşcı Çocuk Oynama Şekli : Yön tuşlarıyla ilerleyin. 'A' tuşu Ateş 'S' tuşuylada zıplamayı gerçekleştiriyorsunuz. Oyun hayli zor mümkün olduğunca canavarların size vurmamasını sağlayın.

Savaşçı Aslan Savaşçı Aslan Sarayına saldıran canavarlara karşı aslan kral mızraklarla onları vurmaya çalışıyor. Hedefi Mouseniz ile ayarlayıp atışlarınızı yaparak onları bölgenize sokmamaya çalışın.