Jerry Altın Toplama

Jerry Altın Toplama oyunu 2164 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 puan. Oyun Kategorileri Madenci Oyunları Zeka Oyunları Beceri Oyunları Çizgi Film Oyunları

Jerry Altın Toplama Jerry Altın Toplama ; Öncelikle oyunun açılmasını bekleyin. Sevimli kahraman jerry altın madeninde altın toplamaya çalışıyor. Dikkat etmeniz gereken şey kayanın yanındaki altınlara ulaşarak onları çekmek. Yapmanız gereken yön tuşlarını kullanarak Jerrinin elindeki makarayla altınları yaklamaktır. Jerry ile altın madeni oyununa devam edebilmeniz için altınları toplamalısınız. iyi eğlenceler.

Oyun Oyna

Jerry Altın Toplama Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Misafir Oyuncu
Salı 30 Ağustos 2016
+0

açılmayan oyunların adını veya linkini yoruma bırakarak bildirin

Misafir Oyuncu
Çarşamba 24 Ağustos 2016
+0

açılmayan oyunların adını veya linkini yoruma bırakarak bildirin

Misafir Oyuncu
Pazar 14 Ağustos 2016
+0

zenginlik böyle bi şey

Misafir Oyuncu
Perşembe 04 Ağustos 2016
+0

zengin oldum

Misafir Oyuncu
Cuma 08 Temmuz 2016
+0

çok zengin oldum

Misafir Oyuncu
Salı 21 Haziran 2016
+0

bu siteyi seviyorum bi sürü oyun var

Misafir Oyuncu
Perşembe 09 Haziran 2016
+0

bu oyun güzel

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yıldızları Toplama Yıldızları Toplama Küçük şirin hayvan yıldızları toplayarak evine gitmeye çalışıyor. Ancak önüne çıkan engelleri aşmak zorunda sizde ona yardımcı olarak onun bu zorlu görevini başarmasını sağlayın. Yapmanız gereken yön tuşlarını kullanarak ilerlemek. Ve engellerden atlamak için Boşluk tuşunu kullanın. İyi eğlenceler.

Winx Kalp Toplama Winx Kalp Toplama Gök yüzünün en güzel maviliği arasında kanat çırparken etrafa yayılmış olan kalpleri toplama heyecanına varın. Kalpleri toplarken size zarar verebilecek olan kara diyarın bekçilerinden ve korkutucu yıldırımlardan uzak durun. İyi oyunlar.

Tom ve Jerry Yakalamaca Tom ve Jerry Yakalamaca Oynama Şekli : Yön tuşlarını kullanarak Jerryi hızlı bir şekilde hareket ettirin. Boşluk tuşu yani 'Space' tuşunu kullanarak peyniri alıp yerdeki farenin üstüne atmaya çalışın. Tom'un toplarından kaçarak peynirleri alıp olabildiğinizce hızlı bir şekilde yerdeki fareye ulaştırın.

Tom ve Jerry Yakalama Tom ve Jerry Yakalama Tom Jerryyi yakalamaya çalışıyor. Uçurumdan aşşağıya el arabasıyla inen jerry tomdan kaçıyor. Tom'da el arabasına binerek onu yaklamaya çalışıyor. Engellerden atlayarak yere düşmeden jerry ulaşmaya çalışıyor. Sizde Yön tuşlarını kullanarak Jerry'yi yakalayın.

Tom Ve Jerry Top Atışı Tom Ve Jerry Top Atışı Jerry gök yüzüne sıçrayarak en iyi uzak mesafeye uçmaya çalışıyor. Yapmanız gereken Mousenizi ve Boşluk tuşunu sürekli basarak dahada yukselmeye çalışın. Tom ve jerry macerasına devam etmeniz keyfini sürdürün. İyi eğlenceler.

Tom ve Jerry Sherlock Holmes Tom ve Jerry Sherlock Holmes Tom ve Jerryle birlikte ipuçlarını toplayın ve sırrı çözmeye çalışın. Elmasları ve diğer eşyaları toplayarak daha çabuk hızlı bir şekilde olayları çözün. İyi oyunlar.

Tom ve Jerry Joe Jump Tom ve Jerry Joe Jump Sevimli kahraman Tom ve Jerry ikilisinden Jerry Kutuplarda denizin ortasında yapa yalnız kalmış. Ona yardım ederek karşısına gelen buz parçacıklarının üzerine atlamasını sağlayın. Zıplamak için tek yapmanız gereken mausenizi kullanmak. İyi oyunlar.

Tom ve Jerry Hayalet Tom ve Jerry Hayalet Tom ve Jerry Hayaletleri öldürebilmek için birlikte olmaya karar veriyorlar. Tom ve jerry sihirli süpürgeyle havada uçarak karşısına çıkan yarasalar ve diğer hayaletleri ateş ederek öldürmeye çalışıyor. Bu durumdan kurtulabilmeleri için onlara yardımcı olmalısınız. Yapmanız gereken Yön tuşlarını kullanarak havada kontrolunuzu sağlayın ateş etmek için Boşluk tuşu yani 'Space' tuşunu kullanın. Tom ve Jerry Cadı öldürme oyunu.

Tom ve Jerry Bisiklet Tom ve Jerry Bisiklet Tom ve jerry bisiklet yarışı yapıyor. Peynirleri en hızlı giden alıyor. Bisikletle yarışmanın heycanına varıcaksınız. Peynirlerin hepsini toplayarak yeni bölümlere ulaşın. Tom ve jerry bisiklet yarışının heycanına varın.

Tom ve Jerry Altın Madenci Tom ve Jerry Altın Madenci Öncelikle oyunun açılmasın bekleyin. Ardından single playere tıklayarak oyuna başlayın. Sevimli kahraman Jerry altın madenindeki bütün altınları toplamaya çalışır. Sizde ona yardım ederek bütün altınları toplamaya çalışın. Yapmanız gereken Yön tuşlarını kullanarak altınlara hedefi göstererek toplamaktır. Zamana karşı oynadığınızı unutmayın oldukça altınları hızlı toplamaya çalışın. iyi eğlenceler.

Tom ve Jerry Tom ve Jerry Tom her zaman olduğu gibi yine Jerry'nin peşinde. Onu yakalamak eskisi kadar kolay olmayacak gibi görünüyor. Trafikten karşıdan karşıya geçmek yetmiyor. Birde Sandalların üzerinden atlamak gerekiyor. Hadi göster kendini. İyi oyunlar.

Süper Altın Toplama Süper Altın Toplama en güzel altın toplama oyununa hoş geldiniz. Bulunduğunuz madende bolca altın var ve bunların hepsini toplamasınız. Size verilen süre içerisinde yön tuşlarını kullanarak altınları yön tuşlarını kullanarak çekin. Ve yeni levellere ulaşabilmeni için bütün altınları toplamak zorundasınız. En güzel altın toplama oyunun heycanına varmak artık sizin ellerinizde. altınları toplayarak paranızla dinamit veya başka malzemelerde satın alabiliyorsunuz. En güzel madenci oyunu artık siz yaşayın. iyi eğlenceler.