Bar Çıkışı Öpüşme

Bar Çıkışı Öpüşme oyunu 1839 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 3 puan. Oyun Kategorileri Öpüşme Oyunları

Bar Çıkışı Öpüşme Bar Çıkışı Öpüşme ; Hızlı geçler club barında eğlendikden sonra kapı önünde gizlice öpüşmeye çalışıyorlar. Club'a girenlere ve görevlilere yakalanmadan öpüşmeleri lazım.

Oyun Oyna

Bar Çıkışı Öpüşme Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Misafir Oyuncu
Perşembe 01 Eylül 2016
+0

açılmayan oyunların adını veya linkini yoruma bırakarak bildirin

Misafir Oyuncu
Cuma 19 Ağustos 2016
+0

güzel

Misafir Oyuncu
Pazartesi 01 Ağustos 2016
+0

kimse benim gibi öpüşemez

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yeni Barbie Makyaj Yeni Barbie Makyaj Begin butonuna basarak giriş yapın ardından playere tıklayarak makyaj yapmaya hazırlanın. Barbie'yi baştan sona kadar nasıl tasarlamak isterseniz dilediğiniz gibi makyajını giyimini yapabilirsiniz. Yapmanız gereken Mousenizle yukarıdaki 1 veya 2 rakamına tıklayarak elbise modellerini açabilirsiniz. Barbie'nin dolabında yok yok ona yardımcı olarak prenses barbie oluşmalısınız. İyi eğlenceler.

Tenisci Barbie Tenisci Barbie Spor yapmayı ve özellikle tenisi çok seven Barbie, imkan buldukça korta giderek tenis oynamaktadır. Tenis için zaman ayırdığı bir gün yine korta giden Barbie, spor yaparken de, diğer zamanlarda olduğu gibi kıyafetine ve güzelliğine büyük önem göstermektedir. Oyunumuzda tenisçi Barbie'nin kıyafetlerini birbirine uyumlu tonlardaki renkler ile seçmeli ve harika görünmesini sağlamalısınız. Giydirme oyununda Barbie'nin yanında giymesi için hazırlanmış olan kıyafet ve aksesuarlar yer almaktadır. Fare yardımı ile seçerek Barbie'nin giyinmesini sağlayabilirsiniz. Oyuna giriş yapabilmek için yüklenmesinin ardından play ve start butonlarına basınız. İyi eğlenceler dileriz.

Tarzan Barbie Giydirme Tarzan Barbie Giydirme Barbie Şimdide ormanda tarzancılık yapmaya karar vermiş. O halde Barbie'nin elbiselerini giydirmekte sizlere düşüyor. Ona yakışan güzel orman elbiselerini giydirin. iyi eğlenceler.

Spiker Barbie Spiker Barbie Spiker Barbie oyununa giriş yapmak için PLAY butonuna tıklayınız. Oyundaki göreviniz haber sunmak için hazırlanan oyuncuyu giydirip süslemek olacak. Barbie'yi giydirmek için mouse kullanacaksınız. Barbie için çok şık elbiseler bulunmaktadır. İyi eğlenceler.

Sokakta Öpüşme Sokakta Öpüşme İki sevgili sokakta gizlice öpüşmeye çalışıyorlar. Ancak yoldan geçen insanlara yakalanmadan öpüşmeleri gerekiyor bu yüzden dikkatli olun.

Sınıfta Öpüşme Sınıfta Öpüşme İki öğrenci aşıklar sınıfta hocaları ders anlatırken onlarda gizlice öpüşmeye çalışıyorlar. Ancak öğretmenin gözleri onların üzerinde. Bu yüzden öğretmenlerine yakalanmadan gizlice öpüşmeleri gerekiyor.

Sinemada Öpüşme Sinemada Öpüşme Sinema salonunda iki çift öpüşmek istiyorlar. Ancak diğer sinemadaki insanlar onlara bakmaması lazım. Sizde onlara yakalanmadan eşinizi gizlice öpmeye çalışın.

Sinemada Gizli Öpüşme Sinemada Gizli Öpüşme iki sevgiki konser dinliyor. Bu arada öpüşmek için etraflarınızı kontrol ederek gizlice öpüşmeye çalışıyor. Yanınızdaki insanlara yakalanmadan sevgilisinizi öpmeye çalışın.

Prenses Barbie Prenses Barbie Prenses Barbie sarayda balo düzenlemektedir.Baloda farklı ülkelerin prensesleride olacağı için Barbie balonun en güzel ve en göze çarpıcı prensesi olmak istiyor. Barbie çok düşünmesine rağmen baloda ne giyeceğine karar verememiştir.Bu konuda Barbie ye yardımcı olmalısın.Onun saç rengine makyajına ve giyeceği kıyafete en ince ayrıntısına kadar düşünerek seçim yapmalısın.İlk önce makyajı belirleyip ardından çamaşır, takı ve kıyafet seçimine geçebilirsin.Genelde sarışın olarak görmeye alıştığımız Barbie'nin saçlarını da dilediğiniz gibi değiştirebilirsin.Oyundaki bütün kontrolleri fare ile yapabilirsin.Play butonuna basarak hemen oyuna başla.İyi eğlenceler.

Popstar Barbie Popstar Barbie Kızların sevdiği çizgi film karakteri Barbie müzik dalıyla uğraşmayı çok seviyor. Yeni bir mekanda sahne alacak sizde onu sahneye uygun bir şekilde giydireceksiniz. Giydirme işlemine başlamak için " start " yazısına tıklayacaksınız.Oyun karşınıza geldiğinde yapmanız gereken oldukça basit. Saç bakımı ile ilgili bölümde ne yapmanız gerekiyor gösteriliyor olacak. Saç bakımı maskeleri bittikten sonra ise kendi zevkinize uygun makyaj ve giydirme yapabileceksiniz. İyi Eğlenceler.

Perilerin Öpüşmesi Perilerin Öpüşmesi Gerçek hayatta aşkları bitmeyen sevgili çift, cennette de aşklarını sürdürüyor. Bayan olanı peri olmuş ve kanatları sayesinde uçabiliyor. Aşkı için gitar çalıp şarkı söyleyen erkek sürekli aşkını dile getiriyor ve peri yaklaşıp onu öpmek istiyor. Yalnız cennette de onları rahat bırakmayan kişiler olacak. Peri, sevgilisini öperken onları gözetleyen kişiler var ve onlara yakalanmak istemiyor. Eğer birkaç kere yakalanırlarsa oyun ve aşkları sona erecek. Bunun olmaması için öpüşürlerken etrafı çok iyi gözlemlemeniz gerekiyor. Mouse ile oyunumuza rahatlıkla hakim olabilirsiniz. Oyunun yüklenmesinden sonra sırasıyla "Continue" ve "Play" yazılarına tıklarsanız oyunun açılmasını sağlarsınız. İyi eğlenceler diliyoruz.

Peri Barbie Giydirme Peri Barbie Giydirme Barbie Peri Kızı : Barbie peri elbiselerini giyerek peri güzeli olmaya karar vermiş. Sizde onu peri olması için ona yakışan güzel kıyafetleri üzerinde deneyin.