Deniz Kızı Öpme

Deniz Kızı Öpme oyunu 2177 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 1 puan. Oyun Kategorileri Öpüşme Oyunları

Deniz Kızı Öpme Deniz Kızı Öpme ; Denizin altında yaşayan bir denizkızıysan, gerçek erkekleri öpmek senin için oldukça zordur. Dalgaların altına çok nadir inerler, ama bu durum artık değişmek üzere. Bir gece denizatının üzerindekyen bir denizyıldızını fark edersin ve o anda en ilginç olaylar patlak verir... Erkek arkadaşın bir baloncuk içerisinde aşağı doğru iner. İşte sana denizkızının dileklerini yerine getirmen için bir fırsat! Bu denizin altındaki oyunda öpmeye başlamak için tıkla, ama balık bakıyorken öpmemelisin. Puan kazanmak ve seviyeyi tamamlamak için mümkün olduğunca uzun süre öpmeye odaklan. Gerçek aşk seni bekliyor...

Oyun Oyna

Deniz Kızı Öpme Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Misafir Oyuncu
Cumartesi 03 Eylül 2016
+0

açılmayan oyunların adını veya linkini yoruma bırakarak bildirin

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Winx Kızını Baştan Yarat Winx Kızını Baştan Yarat winx kızını sağ tarafta bulunan seçenekler doğrultusunda istediğiniz renkte, istediğiniz şekilde elbise ve renklerle süsleyebilirsiniz. Giydirdiğiniz winx kızını daha sonra yazıcıdan çıkartarak odanızın bir köşesine asabilirsiniz. İyi oyunlar.

Winx Kızı Sahilde Winx Kızı Sahilde Sahilde gezintiye çıkan winx kızını nasıl giydirmek istersin. Hava çok sıcak ve sahilde gezintiye çıkmışsın, sen olsan nasıl giyinirdin? Sahilde gezinti için en uygun giysileri seç ve winx kızına giydir. İyi oyunlar.

Winx Kızı Giydirme Winx Kızı Giydirme Winx giydirme oyunlarından şimdide yeni bir winx güzel kızıyla karşınızdayız. Bu oyunumuzda yapmanız gereken dolabı açarak winx kızının üzerinde elbiseleri deneyerek ona yakışan en güzel modelleri giydirin.

Winx Kızı Boyama Winx Kızı Boyama Winx kızlarını artık görmek istediğiniz gibi dileğiniz gibi renga renk yapabilirsiniz. Mousenizle sol tarafdaki renk tonaşlarını seçerek winx kızını en güzel boyalarla boyayın. iyi eğlenceler.

Sünger Bob Denizde Sünger Bob Denizde Sünger bob deniz altındaki canavarları avlamaya çalışıyor. Yapmanız gereken Yön tuşlarını kullanarak canavarlara sessizce yaklaşıp Boşluk tuşu Yani Space tuşuna basmaktır. Canavarlara hızlı bir şekilde ateş etmeye çalışın aksi takdirde onlar sizi öldürmeye çalışır. İyi eğlenceler.

Sonic Deniz Motoru Sonic Deniz Motoru Sonic jet ski kullanarak yıldızları toplamaya çalışıyor. Denizin üstünde maceraya doyabileceğiniz Sonic ile jet ski oyununun zevkini çıkartın. Yeni bölümlere geçerek yeni Deniz motorları ve yeni haritalarda Sonic ile heycana varın.

Şeker Kızın Makyajı Şeker Kızın Makyajı Disney'in tatlı prensesleri arasında yer alan ariel yepyeni giydirme ve makyaj oyunu ile sitemizde yerini alıyor. Makyaj oyununa başlamak için play yazısına tıklayacaksınız. Oyun yüklendiğinde kategorilerde ekrana gelecek. Birden fazla tıkladığınızda diğer seçenekleride görebilirsiniz. Oyun mouse ile oynanır.

Şehir Kızı Makyajı Şehir Kızı Makyajı Şehir kızlarının makyajını yapın. Daha sonra onlar için güzel kıyafetlerden dilediğinizi seçin. Diğer kızın makyajını yaptıktan sonra onuda giydirin ve çeşitli aksesuarlar ekleyin. Son olarakta " show " butonuna basın. Oyun mouse ve butonlar yardımı ile oynanır.

Peterpan Öpme Peterpan Öpme Peter pan öpüşme oyununda ünlü çizgi film kahramanını peri sevgili ile arkadaşlarına yakalanmadan öpüştürmelisiniz. Peter pan'ın ve peri sevgilisinin arkadaşları çifti çok kıskanmaktadır. Bundan dolayı aşıklar çok fazla baş başa kalamamaktadır. Siz genç aşıkları yanlarında kimse olmadığı zamanlarda öpüştürmeli ve öpüşme barını doldurmaya çalışmalısınız. Oyunda toplamda beş hakkınız vardır. Haklarınızı tüketmeden ve zaman sona ermeden öpüşme barını doldurmayı başarmanız halinde, oyuna daha zorlu seviyeler ile devam edebilirsiniz. Peter pan öpüşme oyununda aşıkları öpüştürmek için farenin sol tuşuna basmanız yeterlidir. Aşk ve öpüşme oyunları hayranları için hazırlanan oyunda iyi eğlenceler dileriz.

Pepe Kızı Öpüyor Pepe Kızı Öpüyor aşık pepe kız arkadaşını öpmeye çalışıyor. Ancak yanındaki öğretmeni onu izliyor. Pepe gizlice kız arkadaşını öpmeye çalışıyor. Bu çok zor olsada aşık pepe öpmeken vaz geçmiyor. Yapmanız gereken Mousenizle kızı öpmek. Öğretmenine yakalanmadan gizlice pepe kız arkadaşını öpmesine izin verin. İyi eğlenceler.

Noel Kızı Boyama Noel Kızı Boyama Noel Kızı Boyama : Noel kızını yılbaşına uygun renkleri kullanarak boyayabilirsiniz.

Köylü Kızı Giydirme Köylü Kızı Giydirme Köylü kızına makyaj yaparak ve saç modellerini seçerek onu en güzel köylü kızı yapabilirsiniz. Şimdi becerinizi konuşturma vakti.