Okulda Öpüşme

Okulda Öpüşme oyunu 2151 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 puan. Oyun Kategorileri Öpüşme Oyunları

Okulda Öpüşme Okulda Öpüşme ; iki sevgili sınıfta öpüşmeye çalışıyor gizlice. Ancak öğretmenine ve müdürlerine yakalanmadan sevgisilini öpmesi gerekiyor. Sizde gizlice kız arkadaşını öpmeye çalışan sevgililere yardımcı olucaksınız. Yapmanız gereken Mousenizi kullanarak öpmeye çalışın sevgilisini. Sınıfta öpüşme oyunun heycanına varın. İyi eğlenceler.

Oyun Oyna

Okulda Öpüşme Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Misafir Oyuncu
Salı 06 Eylül 2016
+0

açılmayan oyunların adını veya linkini yoruma bırakarak bildirin

Misafir Oyuncu
Çarşamba 24 Ağustos 2016
+0

açılmayan oyunların adını veya linkini yoruma bırakarak bildirin

Misafir Oyuncu
Pazar 14 Ağustos 2016
-1

ben okula gidiyorum

Misafir Oyuncu
Cuma 05 Ağustos 2016
+0

okulda da öpüyorum

Misafir Oyuncu
Pazartesi 11 Temmuz 2016
+0

okulda kızları öpüyorum

Misafir Oyuncu
Cumartesi 09 Temmuz 2016
+0

bi manitam bile yok

Misafir Oyuncu
Cuma 10 Haziran 2016
+0

sizi çok seviyorum

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Sokakta Öpüşme Sokakta Öpüşme İki sevgili sokakta gizlice öpüşmeye çalışıyorlar. Ancak yoldan geçen insanlara yakalanmadan öpüşmeleri gerekiyor bu yüzden dikkatli olun.

Sınıfta Öpüşme Sınıfta Öpüşme İki öğrenci aşıklar sınıfta hocaları ders anlatırken onlarda gizlice öpüşmeye çalışıyorlar. Ancak öğretmenin gözleri onların üzerinde. Bu yüzden öğretmenlerine yakalanmadan gizlice öpüşmeleri gerekiyor.

Sinemada Öpüşme Sinemada Öpüşme Sinema salonunda iki çift öpüşmek istiyorlar. Ancak diğer sinemadaki insanlar onlara bakmaması lazım. Sizde onlara yakalanmadan eşinizi gizlice öpmeye çalışın.

Sinemada Gizli Öpüşme Sinemada Gizli Öpüşme iki sevgiki konser dinliyor. Bu arada öpüşmek için etraflarınızı kontrol ederek gizlice öpüşmeye çalışıyor. Yanınızdaki insanlara yakalanmadan sevgilisinizi öpmeye çalışın.

Perilerin Öpüşmesi Perilerin Öpüşmesi Gerçek hayatta aşkları bitmeyen sevgili çift, cennette de aşklarını sürdürüyor. Bayan olanı peri olmuş ve kanatları sayesinde uçabiliyor. Aşkı için gitar çalıp şarkı söyleyen erkek sürekli aşkını dile getiriyor ve peri yaklaşıp onu öpmek istiyor. Yalnız cennette de onları rahat bırakmayan kişiler olacak. Peri, sevgilisini öperken onları gözetleyen kişiler var ve onlara yakalanmak istemiyor. Eğer birkaç kere yakalanırlarsa oyun ve aşkları sona erecek. Bunun olmaması için öpüşürlerken etrafı çok iyi gözlemlemeniz gerekiyor. Mouse ile oyunumuza rahatlıkla hakim olabilirsiniz. Oyunun yüklenmesinden sonra sırasıyla "Continue" ve "Play" yazılarına tıklarsanız oyunun açılmasını sağlarsınız. İyi eğlenceler diliyoruz.

Pepe Öpüşme Pepe Öpüşme aşık pepe kız arkadaşını öpmeye çalışıyor. Ancak yanındaki öğretmeni onu izliyor. Pepe gizlice kız arkadaşını öpmeye çalışıyor. Bu çok zor olsada aşık pepe öpmeken vaz geçmiyor. Yapmanız gereken Mousenizle kızı öpmek. Öğretmenine yakalanmadan gizlice pepe kız arkadaşını öpmesine izin verin. İyi eğlenceler.

Parkta Gizlice Öpüşme Parkta Gizlice Öpüşme İki genç sevgili parkta oturarak aşk yaşamaya çalışıyorlar. Ancak yanındaki insana ve yoldan geçen insanlara yakalanmadan öpüşmeleri lazım.

Otobüsde Öpüşme Otobüsde Öpüşme Kız arkadaşını eve bırakmak için otobuse bine iki sevgili otobusde şöföre yakalanmadan öpüşmeye çalışıyorlar. Şöför size bakarken öpüşmeyi bırakmalısınız aksi taktirde öpüşme oyunu sona erecektir.

Ormanda Öpüşme Ormanda Öpüşme Baş başa vakit geçirmek için ormana piknik yapmaya giden sevimli aşıklar yere serdikleri kilimin üzerine oturmaktadır. Birbirlerini ç ok seven kız ve erkek etrafta kimselerinin olmamasını fırsat bilerek öpüşmeye başlar. Fakat yandaki ağacın üzerinde maymun elmaları kopartıp sevimli aşıkların üzerine fırlatmaktadır. Başlarına isabet elmalar genç aşıkların canlarını acıtmaktadır. Aşıklar üzerilerine elmaların isabet etmesi ile birlikte ağlamaya başlar. Siz aşıkların üzerine gelen elmalara kalkan olacak ve aşıkları koruyacaksınız. Bunun için ekranda beliren harflere klavyeniz ile seri bir şekilde basmalısınız. Harflere basmayı başarmanız halinde maymun aşıklara elma fırlatamamaktadır. Geç kalmanız halinde ise sevimli aşıklar yine elmaların hedefinde olacaktır. Yeterli seviyede elmayı önlemeyi başarmanız halinde oyunda daha zorlu ve yeni seviyelerde oynamaya hak kazanırsınız. Yüklenmesinin ardından play ve start butonlarına basarak oyuna başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Öpüşmeye Çalışma Öpüşmeye Çalışma Yükseklerdeki sevgilisine kavuşmaya çalışan adam direklerin üzerindeki puan, hediye ve kalpleri toplayarak yukarı doğru tırmanışa geçer. Siz adamın kontrolünü sağlayarak sevgilisine ulaşabilmesini sağlamalısınız. Adamın aşk tırmanışını başarılı bir şekilde tamamlayabilmesi için oyunu çok dikkatli bir şekilde oynamalısınız. Direklerin üzerine çıkarken saksı ve benzeri bir çok engel sizi yavaşlatıp hakkınızı yok etmektedir. Oyunun bazı bölümleri oldukça hızlı olduğu için direkleri çıkarken çok dikkat ederekengellere takılmamaya çalışmalısınız. Adamın kontrolünü sağlayabilmek için yön tuşlarını kullanmanız gerekmektedir. Giriş yapabilmek için yüklenmesinin ardından start game butonuna basmanız yeterlidir. İyi eğlenceler dileriz.

Okulda Öpüşme Okulda Öpüşme iki sevgili sınıfta öpüşmeye çalışıyor gizlice. Ancak öğretmenine ve müdürlerine yakalanmadan sevgisilini öpmesi gerekiyor. Sizde gizlice kız arkadaşını öpmeye çalışan sevgililere yardımcı olucaksınız. Yapmanız gereken Mousenizi kullanarak öpmeye çalışın sevgilisini. Sınıfta öpüşme oyunun heycanına varın. İyi eğlenceler.

Kedilerin Öpüşmesi Kedilerin Öpüşmesi İki aşık kedi sadece gizli bir şekilde öpüşmek istiyor! Bu öpüşme oyununda kedilerin bunu yapmasına yardım et. Bekçi köpeğinin öpüşmenin ortasında kedileri yakalamasına izin verme ve arka plandaki kendinin dikkatini başka şeylere çek. Öpüşmeyi başlatmak için fareyle tıklaman ve basılı tutman gerekiyor, öpüşmeyi bırakmak için de fareyi bırakman gerekiyor.