Pasta Yarışması

Pasta Yarışması oyunu 1355 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 2 puan. Oyun Kategorileri Yemek Oyunları

Pasta Yarışması Pasta Yarışması ; Size verilen süre içerisinde üç katlı yaş pastanın aynısını yapmaya çalışın. Çizgileri , pastanın rengi , süslemeleri aynı olmalı. Bu işlemleri yapabilmek için alttaki butonları kullanın. Oyun mouse ile oynanır. Bir sonraki pastayı yapmak için " next " butonu ile ilerleyin.

Oyun Oyna

Pasta Yarışması Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Misafir Oyuncu
Pazartesi 29 Ağustos 2016
+0

açılmayan oyunların adını veya linkini yoruma bırakarak bildirin

Misafir Oyuncu
Çarşamba 17 Ağustos 2016
+0

canım pasta çekti

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Şirine Pasta Yapma Şirine Pasta Yapma Şirinler çizgi filminin en güzel karakteri Şirine şimdide mutfakta sizlerle.Şirin kız mutfağa girmiş ve pasta hazırlaması gerekiyor.Ama ne yazıkki çokda becerikli değil.Siz ona yardımcı olmamk istermisiniz ? Şirine pastası oyunun da yapmanız gerekenler adım adım size belirtiliyor.Ekrandaki size verilen talimatları yerine getirirseniz Şirine pastasını çabukça hazırlayabilirsiniz.Sırası ile mahzemeleri kabınızda toplayın.Sırayı bozarsanız pastayı hazırlayamazsınız.Oyunu mause ile oynayın.

Pasta Yarışması Pasta Yarışması Size verilen süre içerisinde üç katlı yaş pastanın aynısını yapmaya çalışın. Çizgileri , pastanın rengi , süslemeleri aynı olmalı. Bu işlemleri yapabilmek için alttaki butonları kullanın. Oyun mouse ile oynanır. Bir sonraki pastayı yapmak için " next " butonu ile ilerleyin.

Pasta Toplama Pasta Toplama Şirin kahramanınızla birlikte ağaçların tepesinde bulunun meyveleri toplayarak ilerliyorsunuz. Bu arada karşınıza çıkan hayaletlere ve size zarar veren hayvanlardan korunun. Karşı karşıya kaldığınızda boşluk tuşunu kullanarak ona ninja yıldızı gönderin ve imha edin. İyi oyunlar.

Meyveli Pasta Yapma Meyveli Pasta Yapma Renkli pastalar yaparak güzel görünümlü tatlı ziyafeti hazırlamaya başlayın. Meyveli kekler için yapmanız gereken size gösterilen işaretlere uymanız yeterlidir.

Limonlu Pasta Limonlu Pasta Mersin 'in özel koşullarında yetişen yabanmersininin limon ile karışımından yeni bir lezzet açığa çıktı. Limon ve yabanmersinini kullanarak kremalı güzel bir pasta yap. Pastayı yapmak için gereken malzemeleri sırası ile uygula. Oyun mouse ile oynanır. Oyunu bitirdiğinde kaç yıldız aldığını ve skorunu paylaşabilirsin.

Kelebekli Pasta Kelebekli Pasta Kelebek pasta hazırlama oyununda size gösterilen işaretlere uyarak gerekli miktarda malzemeleri kullanarak kelebek şeklinde pasta hazırlayabilirsiniz.

Harika Pasta Harika Pasta Pasta yapımına başlamadan önce hangi malzemelere ihtiyaç duyacağınızı bilmediğiniz için öncelikle malzeme listesine bir göz atın. Daha sonra pasta yapımına başlayın. Pasta yapımına başladığınızda size verilen talimatları harfiyen uygulayın. Tüm bunları yaptıktan sonra ortaya çıkan güzelliği yeme de yanında yat. İyi oyunlar.

Dora Pasta Yapma Dora Pasta Yapma Dora piknikte hazır olan pastaları tadıyor. Hangisini tadmak istediğini size bildiriyor. Sizin yapmanız gereken hangi pastayı istiyorsa o pastanın önüne geldiğinde o pastayı doraya yedirmek. İyi oyunlar.

Barbie Pasta Yapma Barbie Pasta Yapma Uzun zamandır görmediği ve çok özlediği arkadaşlarından telefon alan barbie, ağırlamak için hepsini evine davet eder. Arkadaşlarına ne ikram etsem diye düşünen Barbie, çok iyi yaptığı özel pastasını hazırlamaya karar verir. Dolaba bakan Barbie, pastayı hazırlamak için gerekli malzemelerin olmadığını görür. Fazla zamanı olmayan güzel kıza yardımcı olmalı ve pastayı hızlı bir şekilde hazırlamasını sağlamalısınız. Farklı bölümlerden oluşan oyunun ilk bölümünde markete giderek listedeki ürünleri almalısınız. Tüm malzemeleri aldıktan sonra mutfakta pasta yapımına başlayabilirsiniz. Pastacı Barbie oyununda kontrolü fare ile sağlayabilirsiniz. Giriş yapabilmek için, yüklenmesinin ardından play butonuna basınız. İyi eğlenceler, keyifli oyunlar dileriz.