Meyve Krallığı

Meyve Krallığı oyunu 5069 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 8 puan. Oyun Kategorileri 2 Kişilik Oyunlar Beceri Oyunları Zeka Oyunları Çocuk Oyunları

Meyve Krallığı Meyve Krallığı ; Evvel zaman içinde, Meyve Krallığı'nın genç prensi düşman beldenin güzel prensesine aşık olur. Düşman beldenin kralı ise Meyve Krallığı'nın prensesi ile kızının evlenmesine izin vermeyecektir. Genç prenses bu durum karşısında çok üzülür. Tek çare olarak, prensesi kaçırmaya karar verir. Bu durumu öğrenen düşman beldenin kralı duruma çok sinirlenir ve prenses ile prensin önlerine engeller,adamlar ve tuzaklar hazırlatır. Genç prens ve güzel prensesin ise tek avantajı yedikleri meyvelerden elde ettiği güçlerdir. Oyun "W,A,S,D" ve "Yön Tuşları" ile oynanmaktadır. Haydi prens ve prensese mutluluk yolunda yardımcı olun!

Oyun Oyna

Meyve Krallığı Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Misafir Oyuncu
Pazartesi 05 Eylül 2016
+0

açılmayan oyunların adını veya linkini yoruma bırakarak bildirin

Misafir Oyuncu
Çarşamba 03 Ağustos 2016
+0

çok güzel

Misafir Oyuncu
Çarşamba 27 Temmuz 2016
+0

canım meyve çekti

Misafir Oyuncu
Cumartesi 01 Şubat 2014
+1

evet çok iyi

Misafir Oyuncu
Pazar 19 Ocak 2014
+1

bu oyun çok harika tavsiye ederim

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Su Krallığı Su Krallığı Su kralının sevgilisi kaçırıldı onu tek kurtarabilecek en cesur kendisi oldu. Onu kurtarabilmesi için tehlikeli bölgeden geçmesi gerekiyor. Bunun için yapmanız gereken yön tuşları hareket etmeniz.

Sinirli Meyveler Sinirli Meyveler Kızgın Meyveler adını verdiğimiz bu keyifli oyunu oynamak zeka oyunları severlerin vazgeçilmezi haline geleceğini düşündüğümğüzden zeka oyunları kategorimize seçerek ve özenerek ekledğimiz oyunlar arasında yer verdik...Kızgın Meyveler oyununu oynamaya başlamak için hemen oyunu oyna butonuna tıklayın ve ardından açılmasını bekleyin. Önünüze gelecek onlarada seviyeli bölümden her birini akılcı çözümler bularak geçmelisiniz. Zekanızı biraz zorlamanız gerekecek. Meyveleri birbirleri ile çarpıştırarak onları yok etmeli ve puan kazanmalısınız. Bunu yapabilmek için sadece Mouse kullanmanız yeterli. Onları üstüste düşürmeye çalışın ve patlatın. Her aşama biraz daha zorlaşacak olan oyunda size yardımcı edecek unsurlar mevcut. Zeka oyunları inci oyun da oynanır..İyi oyunlar

Meyveli ve Peynirli Kek Meyveli ve Peynirli Kek Meyveli ve peynirli keki hazırlarken karşınızda duran malzemeler arasında size lazım olanları masanın üzerinde toplayın. Daha sonra ekranınızın sol alt köşesinde bulunan yönergeleri takip ederek kekinizi hazırlayın. İyi oyunlar.

Meyveli Toplar Meyveli Toplar Bu oyunumuzdaki amacımız Meyvelere nişan alarak onlara ulaşmak böylece yeni bölümlere geçebilmektir. Mousenizi kullanarak Meyvelere hedef alın ve onlara çarpın. iyi eğlenceler. aggro game.

Meyveli Pasta Yapma Meyveli Pasta Yapma Renkli pastalar yaparak güzel görünümlü tatlı ziyafeti hazırlamaya başlayın. Meyveli kekler için yapmanız gereken size gösterilen işaretlere uymanız yeterlidir.

Meyveleri Toplama Meyveleri Toplama Borudan kasaya doğru mouseniz ile çizgi çizin. Gelecek elmaları kasaya düşürmelisiniz. Doğru çizgileri çizdikten sonra Go butonuna basarak başlatın.

Meyve Krallığı Meyve Krallığı Evvel zaman içinde, Meyve Krallığı'nın genç prensi düşman beldenin güzel prensesine aşık olur. Düşman beldenin kralı ise Meyve Krallığı'nın prensesi ile kızının evlenmesine izin vermeyecektir. Genç prenses bu durum karşısında çok üzülür. Tek çare olarak, prensesi kaçırmaya karar verir. Bu durumu öğrenen düşman beldenin kralı duruma çok sinirlenir ve prenses ile prensin önlerine engeller,adamlar ve tuzaklar hazırlatır. Genç prens ve güzel prensesin ise tek avantajı yedikleri meyvelerden elde ettiği güçlerdir. Oyun "W,A,S,D" ve "Yön Tuşları" ile oynanmaktadır. Haydi prens ve prensese mutluluk yolunda yardımcı olun!

Meyve Elbiseli Kız Meyve Elbiseli Kız Meyve elbiseli kız güzel bir yeşillik içerisinde gezerken bulunduğu ortama uygun bir elbise giymek istiyor. Hangi elbiseyi seçeceğine sende yardım et. En iyi elbiseyi seçip güzel bir gezintiye çıkmasına vesile ol. İyi oyunlar.

Dora Meyve Taşıma Dora Meyve Taşıma Dora meyve arabasıyla meyvelerini götürüyor. Meyveleri götürürken engebeli arazide onları yere düşürmeden sahibine götür ve en yüksek puanı elde et. Bir diğer bölümde daha zorlu bir meyve arabasıyla devam et. İyi oyunlar.

Dinozor Meyve Toplama Dinozor Meyve Toplama Anne dinozor yavrularına besin toplaması için maceraya katılıyor. Meyve toplayarak yavrularını doyurması gerekiyor. Bu macerada karşısına kötü hayvanlar çıkacak ve engeller ile karşılaşacak. Yön tuşlarıyla ile hareket halinde olun. Ateş etmek için Boşluk tuşunu kullanın.

Çilek Kız Meyve Toplama Çilek Kız Meyve Toplama Çilek bahçesinde kıza yardımcı oluyoruz. Ne kadar çilek o kadar puan. Mouse ile çileklere kızı yönlendirin.